Hétvégi hazai sportesemények

2013-03-22
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

  

Március 23., szombat:

Karate

    Karate ob, Mogyoród, Szent László Iskola (Iskola utca 2.) 9.30

 

Kerékpár

    Kassa-Miskolc egynapos, rajt 11.00, várható befutó a Hősök terén 14.00

 

Kézilabda

    Férfi BL, nyolcaddöntő, visszavágó: 

MKB Veszprém - Ademar León (spanyol) 16.00   

    Női NB I:

Kiskunhalas - DVSC-Fórum 18.00

 

Kosárlabda

    Női Magyar Kupa négyes döntő, Sopron, elődöntő:

Uniqa-Euroleasing Sopron - Work Force DKSK 18.00

HAT-AGRO UNI Győr - PEAC-Pécs 20.30

    Férfi NB I, középszakasz, felsőház:

Kaposvári KK-Alba Fehérvár 18.00

Atomerőmű SE-TOP COP Security Jászberény 18.00

    középszakasz, alsóház:

Naturtex-SZTE-Szedeák - Zalakerámia-ZTE KK 18.00

 

Labdarúgás

    Ness Hungary NB II, 19. forduló:

    Keleti csoport:

Újpest FC II-Nyíregyháza Spartacus 15.00

Békéscsaba-Szolnoki MÁV FC 15.00

Kazincbarcika-Ferencváros II 15.00

Szeged-Cegléd 15.00

Orosháza - Dunakanyar-Vác 15.00

Vasas-Mezőkövesd 16.00

    Nyugati csoport:

FC Tatabánya-Csákvár 15.00

Kozármisleny-Baja 15.00

Szombathelyi Haladás II-Soproni Vasutas 15.00

MVM Paks II-Puskás Akadémia 15.00

Ajka-Veszprém 15.00

Szigetszentmiklós-ZTE FC 15.00

Gyirmót-Kaposvári Rákóczi II 18.00

    Ligakupa, elődöntő, visszavágó: 

Ferencváros-Egri FC 18.00

 

Lovassport

    Mesterek Tornája nemzetközi díjugratóverseny, Kaposvár 9.00

 

Torna

    Férfi és női szerbajnokság, Tornacsarnok 10.30

 

Vízilabda

    Női BEK, negyeddöntő, visszavágó: 

ZF-Eger  - Olympiakosz Pireusz (görög) 18.00

    Férfi Vodafone ob I, 23. forduló: 

A-HID Szeged VE - Szentesi VK 11.00 

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - EKF-EgerFood-Imola 16.00 

BVSC-Zugló - FTC Waterpolo, Szőnyi út 17.00 

Kaposvári VK - PVSK-Fűszért 19.00 

Debreceni VSE - ZF-Eger 19.30 

OSC - TEVA-Vasas, Hajós uszoda 20.00   

 

 

Március 24., vasárnap:

Karate

    Karate ob, Mogyoród, Szent László Iskola (Iskola utca 2.) 9.30

 

Kosárlabda

    Női Magyar Kupa négyes döntő, Sopron: 

a 3. helyért 18.00 döntő 20.30  

 

Labdarúgás

    Ness Hungary NB II, 19. forduló: 

    Keleti csoport:

DVSC-TEVA II - Budapest Honvéd II 15.00 

    Nyugati csoport:

Győri ETO FC II-BKV Előre 15.00

    Ligakupa, elődöntő, visszavágó: 

PMFC-Matias - Videoton FC 18.00

    Az Albert Stadion búcsúmérkőzése:

 Ferencváros-CFR Cluj 17.00

 

Lovassport

    Mesterek Tornája nemzetközi díjugratóverseny, Kaposvár 9.00 - finálé, Turi József emlékverseny 15.00

 

Torna

    Férfi és női szerbajnokság, Tornacsarnok 10.30

 

Forrás: MTI

  

Címkék: sportesemény,