Hétvégi hazai sportesemények

2013-10-11
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Október 12., szombat:

Kézilabda

    Férfi NB I:

Pick Szeged - B.Braun Gyöngyös 18.00

PLER Budapest - MKB-MVM Veszprém 18.00

SZESE Győr - Cegléd 18.00

    Női NB I:

Veszprém Barabás-Duna Takarék - Fehérvár KC 17.00

Dunaújvárosi KA - MTK Budapest 18.00

 

Kosárlabda

    Női Közép-európai Liga:

Uniqa Euroleasing Sopron - PEAC-PÉCS NKK 19.00

    Férfi NB I:

Pécsi VSK-PANNONPOWER - BC Körmend 18.00

FORTRESS Jászberény-Falco KC Szombathely 18.30

 

Küzdősport

    Nemzetközi Harcművészeti és Kung-Fu Világkupa (Érd, Városi uszoda, Sport- és rendezvénycsarnok)

 

Labdarúgás

    Ness Hungary NB II, 9. forduló: 

Békéscsaba-Szolnoki MÁV FC 15.00 

Dunaújváros-FGSZ Siófok 15.00 

Ajka-Kisvárda 15.00 

Kozármisleny-Szigetszentmiklós 15.00 

Nyíregyháza Spartacus-Balmazújváros 15.00 

Tatabánya-Cegléd 15.00 

Zalaegerszegi TE-Sopron 17.00 

Vasas-Gyirmót 17.00   

 

Röplabda

    Női NB I:

UTE-Vasi Sport Akadémia 16.00

MTK-Budapest - VESC 17.00

FATUM-NYÍRSULI - LINAMAR-Békéscsabai RSE 17.00   

    Férfi Közép-európai Liga:

Gorter Kecskemét-Fino Kaposvár 17.00

 

Tenisz

    ITF future férfi torna, Mikoviny u. 10.00

 

Vízilabda

    Férfi ob I., 5. forduló: 

Széchenyi Bank-FTC - A HÍD Szeged VE, Népliget 18.00 

Hegyvidék-Ybl - Debreceni VSE, MOM Sportuszoda 18.30 

PVSK-Fűszért - BVSC-Zugló 19.00 

TEVA-Vasas - Kaposvári VK, Komjádi uszoda 19.30 

OSC-Újbuda - ZF-Eger, Kondorosi út, 20.00   

 

Október 13., vasárnap:

Atlétika

    28. SPAR Budapest Marathon, egyben országos bajnokság (Hősök tere) 9.30

 

Jégkorong

    Mol Liga:

Miskolci Jegesmedvék-Nové Zámky (szlovák) 18.00

Dab.Docler - FTC 18.00

    Osztrák liga (EBEL):

Sapa Fehérvár AV19 - Villach (osztrák) 17.30

 

Kézilabda

    Női BL, B csoport, 2. forduló:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Buducsnoszt Podgorica (montenegrói), Dabas 18.00

    Férfi EHF Kupa, a 32 közé jutásért, 1. mérkőzés:

Csurgó - BM Aragon (spanyol) 18.00

    Női NB I:

Eszterházy KFSC-Globál Safé - Budapest Bank-Békéscsaba 18.00

 

Kosárlabda

    Női NB I:

ZTE NKK - MTK-Budapest 16.15

Atomerőmű KSC Szekszárd-MKB Euroleasing Vasas 18.00

    Férfi NB I:

Atomerőmű SE-Kaposvári KK 15.00

Alba Fehérvár-Marso Nyíregyházi KK 16.00

Zalakerámia-ZTE KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.30

KTE-Duna Aszfalt - Sopron KC 19.20

    Jótékonysági gála Fűzy Ákos és Tapodi Péter emlékére, Győr, Egyetemi csarnok 12.45

 

Küzdősport

    Nemzetközi Harcművészeti és Kung-Fu Világkupa (Érd, Városi uszoda, Sport- és rendezvénycsarnok)

 

Röplabda

    Férfi NB I:

SZESE Győr-Sümegi RC 16.00

Dági KSE - PTE-PEAC 16.00   

Dunaferr SE-MAFC BME 16.00 

Vegyész RC Kazincbarcika-Szolnoki Főiskola RKSI 17.30

    Női NB I: 

Vasas Óbuda-ALBRECHT MVSC MVSI 16.00

1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-Palota RSC 16.00

 

Tenisz

    ITF future férfi torna, Mikoviny u. 10.00

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,