Hétvégi hazai sportesemények

2013-09-06
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Szeptember 7., szombat:

Extrém sport

    14. Offline Sport Games, az ország legnagyobb extrémsport fesztiválja (Városligeti Műjégpálya)

 

Kajak-kenu

    Országos bajnokság, Szolnok - 500 m-es döntők 15.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

Pick Szeged-Cegléd 18.00

Csurgó - Orosháza-Linamar 18.00

PLER Budapest-Vác 18.00

    Női NB I:

Dunaújvárosi KA -Ipress Center-Vác 18.00

MTK Budapest - DVSC-TVP 18.00

Budapest Bank-Békéscsaba - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00

Győri Audi ETO KC - Fehérvár KC 18.00

Siófok-Galérius Fürdő - Érd 18.00

    Férfi EHF Kupa, 1. forduló (a 40 közé jutásért), 1. mérkőzés:

Grundfos-Tatabánya - Achilles Bocholt (belga) 19.00

 

Labdarúgás

    Ness Hungary NB II, 4. forduló:

Cegléd-Dunaújváros 16.30

FGSZ Siófok-FC Tatabánya 17.00

Soproni Vasutas-Ajka 18.00

ZTE FC-Békéscsaba 18.00

Gyirmót-Szigetszentmiklós 19.00

Nyíregyháza Spartacus-Vasas 19.00 

 

Lovassport

    Díjugrató országos bajnokság, Nemzeti Lovarda 8.30

 

Röplabda

    Női NB I:

Fatum-Nyírsuli - Vasi Sportakadémia 15.00

UTE-Palota RSC 16.00

Albrecht-MVSC-MVSI - Veszprémi ESC 17.00

MTK-Budapest - Erster MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00     

 

Torna

    Nemzetközi Grand Prix-verseny, Szombathely, Arena Savaria 15.00

 

Vízilabda

    Férfi ob I,  1. forduló:

KSI SE - BVSC-Zugló, Széchy-uszoda 11.00

Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 16.00

Széchenyi Bank-FTC - ZF-Eger, Népliget 18.00

Valdor-Szentes - Debrecen 18.00

PVSK-Fűszért - A-HÍD Szeged, Pécs-Abay uszoda 19.00

OSC-Újbuda - TEVA-Vasas, Kondorosi úti uszoda 19.30

Ybl Waterpolo - RacioNet-Honvéd, MOM Sportuszoda 19.30

 

Szeptember 8., vasárnap:

Jégkorong

    MOL Liga:

Miskolci Jegesmedvék - Nové Zámky (szlovák) 18.00

    

Kajak-kenu

    Országos bajnokság, Szolnok - előfutamok 8.30, 200 m-es döntők 12.00, 5000 m-es döntők 14.30

 

Kézilabda

    Női NB I:

Eszteházy KFSC-Globál Safe - Veszprém Barabás-Duna Takarék 18.00

 

Labdarúgás

    FociFesztivál, Vasas Fáy utcai sporttelepe 9.00

    Ness Hungary NB II, 4. forduló:

Balmazújváros-Kozármisleny 16.30

Szolnoki MÁV FC-Kisvárda 19.00

 

Lovassport

    Díjugrató országos bajnokság, Nemzeti Lovarda 8.00

 

Röplabda

    Női NB I:

Aluprof-TF-Budapest - Vasas-Óbuda 17.00

 

Torna

    Nemzetközi Grand Prix-verseny, Szombathely, Arena Savaria 15.00

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,