Hétvégi hazai sportesemények

2013-03-08
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

 

Március 9., szombat:

Gó    

18. ifjúsági gó Európa-bajnokság, Budapest

 

Asztalitenisz

Női BL, döntő, 1. mérkőzés:

Budaörs 2i SC-Linz AG Froschberg (osztrák), Városi Sportcsarnok 19.00

 

Kézilabda

Női BL, középdöntő, II. csoport, 5. forduló:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Oltchim Valcea (román), Dabas 16.00

Női KEK, negyeddöntő, 1. mérkőzés:

Vác-Issy Paris (francia) 16.00

Férfi NB I:

B.Braun Gyöngyös-MKB Veszprém 18.00

FTC-PLER Budapest - Vác 18.00

Női NB I:

Fehérvár KC-Kiskunhalas 18.00

BSE - Budapest Bank-Békéscsaba 18.00

 

Kosárlabda

Férfi Adria Liga, 24. forduló: 

Szolnoki Olaj-Skopje (macedón) 17.00 

Férfi NB I, középszakasz, felsőház: 

Lami-Véd Körmend - Alba Fehérvár 18.00 

Kaposvári KK-Atomerőmű SE 18.30 

középszakasz, alsóház: 

Naturtex-SZTE-Szedeák - SZOVA-Trend Optika KC Szombathely 18.00

Női NB I, középszakasz, felsőház (magyar-szlovák bajnokság): 

Work Force DVTK Miskolc - Samorin (szlovák) 17.30 

középszakasz, alsóház: 

Ceglédi EKK-ZTE NKK 16.00 

MKB Euroleasing Vasas - BSE-FCSM 18.30   

 

Küzdősport

Thai-box országos bajnokság, egyben vb-selejtező, Pestszentimre, Sportkastély 10.00

 

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 19. forduló:

Diósgyőri VTK-Szombathelyi Haladás 14.00

Egri FC-Videoton FC, Vác 16.00

MTK Budapest-Lombard Pápa Termál FC 16.00

Győri ETO FC-FGSZ Siófok 18.30

Ness Hungary NB II, 17. forduló:

Keleti csoport:

Békéscsaba-Ferencváros  II 14.30

Kazincbarcika-Putnok 14.30

Szeged - Dunakanyar-Vác 14.30

Orosháza - DVSC-TEVA II 14.30

Szolnoki MÁV FC-Újpest FC II 14.30  

Nyíregyháza Spartacus-Mezőkövesd 17.00

Nyugati csoport:

Csákvár-Soproni Vasutas 14.30

Kozármisleny-Puskás Akadémia 14.30

MVM Paks II-Kaposvári Rákóczi II 14.30

Szigetszentmiklós-Ajka 14.30

Baja-FC Tatabánya 14.30

 

Parasport

Hungarian Open para-asztalitenisz Világkupa-verseny, Eger

 

Röplabda

Férfi NB I:

Elődöntő, 1. mérkőzések:

FINO Kaposvár-Dunaferr SE 15.00

Kecskeméti RC-Dági KSE 18.00

 

Rövidpályás gyorskorcsolya

Világbajnokság, Debrecen, férfi és női 500 méter: selejtező 12.30, férfi nyolcaddöntő 15.13, női elődöntő 15.39, férfi elődöntő 15.45, női döntő 16.06, férfi döntő 16.12; férfi váltó (5000 méter) elődöntő 16.34

 

Torna

Magyarország-Ausztria férfi csapatverseny, Budapest

 

Vívás

Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard Grand Prix, Budapest (Angyalföldi Sportcentrum) - selejtező 9.00

 

Vízilabda

Férfi Vodafone ob I, 21. forduló:

PVSK-Fűszért  - Szentesi VK, Pécs 17.00

 

 

Március 10., vasárnap:

Futsal

Férfi és női Magyar Kupa, döntő, Győr 14.00

 

18. ifjúsági gó Európa-bajnokság, Budapest

 

Kézilabda

Férfi NB I:

Pick Szeged - Grundfos Tatabánya 13.10

Balatonfüred-Cegléd 18.00

 

Kosárlabda

Női NB I, középszakasz, felsőház (magyar-szlovák bajnokság): 

HAT-AGRO UNI Győr-Kosice (szlovák) 18:00

középszakasz, alsóház:

PINKK Pécsi 424-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

 

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 19. forduló:

Ferencváros-Újpest FC 16.30

DVSC-TEVA - PMFC-Matias 18.30

Ness Hungary NB II, 17. forduló:

Keleti csoport:

Balmazújváros-Budapest Honvéd II 14.30

Vasas-Cegléd 15.00

Nyugati csoport:

Szombathelyi Haladás-BKV Előre 14.30

Győri ETO FC II-Veszprém 14.30

Gyirmót-ZTE FC 17.00

 

Parasport

Hungarian Open para-asztalitenisz Világkupa-verseny, Eger

 

Röplabda

Női NB I:

Elődöntő, 1. mérkőzések:

TEVA Gödöllői RC - Aluprof-TF-Budapest 15.00  

Vasas Óbuda - Budapest Bank-Békéscsabai RC 18.30

 

Rövidpályás gyorskorcsolya

Világbajnokság, Debrecen, férfi és női 1000 méter: selejtező 11.00, női elődöntő 13.57, férfi elődöntő 14.05, női döntő 14.28, férfi döntő 14.35; női 3000 méteres szuperdöntő 14.57, férfi 3000 méteres szuperdöntő 15.07; női váltó (3000 méter) döntő 15.33, férfi váltó (5000 méter) 15.43

 

Vívás

Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard Grand Prix, Budapest -  64-es tábla (Angyalföldi Sportcentrum)  9.00, nyolcas döntő (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) 15.00

 

Forrás: MTI

 

 

Címkék: sportesemény,