Hétvégi hazai sportesemények

2013-05-24
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

 

Május 25., szombat:

Autósport

    Ralikrossz Eb-futam, Nyirád 14.00

    Tereprali ob, 2. futam, Himod 8.30

 

Kajak-kenu

    Eb- és vb-válogató, Szeged - elő- és középfutamok 8.30, döntők 15.00 (női K-2 döntő 9.43)

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

    a 3. helyért, 3. mérkőzés:

Csurgó - Grundfos-Tatabánya 18.00

    Női MK, elődöntők (Veszprém):

Győri Audi ETO KC - Veszprém Barabás-Duna Takarék 15.00

Kiskunhalas - FTC-Rail Cargo Hungaria 17.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés: 

Szolnoki Olaj KK-Alba Fehérvár 19.00   

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 29. forduló:

Kaposvári Rákóczi-MVM Paks 14.00

Budapest Honvéd-Egri FC 16.00

Győri ETO FC-MTK Budapest 16.00

    Ness Hungary NB II, 28. forduló:

    Keleti csoport:

Kazincbarcika-Orosháza 18.00

Szeged-Balmazújváros 18.00

Vasas - DVSC-TEVA II 18.00

Ferencváros II-Újpest FC II 18.00

    Nyugati csoport:

Soproni Vasutas-BKV Előre 18.00

Csákvár-Veszprém 18.00

Kozármisleny-ZTE FC 18.00

Szombathelyi Haladás II-Szigetszentmiklós 18.00

 

Sport

    XII. Budapesti Nagy Sportágválasztó, Merkapt sportközpont (X. Maglódi út 12/a)

 

Teke

    Csapat-világbajnokság, Zalaegerszeg - férfi és női elődöntő 8.00 és 11.20, női és férfi döntő 15.00

 

Vitorlázás

    II. Velencei-tavi Vízi és Turisztikai Évadnyitó (Agárd, VVSI) 10.00

 

 

Május 26., vasárnap:

Autósport

    Ralikrossz Eb-futam, Nyirád 10.15, döntő 15.00

    Tereprali ob, 2. futam, Himod 8.30

 

Kajak-kenu

    Eb- és vb-válogató, Szeged - elő- és középfutamok 8.30, döntők 14.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

    a 7-11. helyért:

Vác-Balatonfüred 18.00

Orosháza-Linamar - Cegléd 18.00

    Női MK (Veszprém):

a 3. helyért 17.00

döntő 19.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I, a 3. helyért, 2. mérkőzés: 

Kaposvári KK-Atomerőmű SE 17.00 

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 29. forduló:

DVSC-TEVA  - Ferencváros 16.30

Kecskeméti TE Phoenix Mecano - Videoton FC 18.30

    Ness Hungary NB II, 28. forduló:

    Keleti csoport:

Mezőkövesd-Cegléd 18.00

Békéscsaba-Budapest Honvéd II 18.00

Szolnoki MÁV FC-Putnok 19.00

    Nyugati csoport:

Baja-Kaposvári Rákóczi II 11.00

MVM Paks II-Ajka 18.00

 

Forrás: MTI

 

Címkék: sportesemény,