Hétvégi hazai sportesemények

2013-11-29
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

November 30., szombat:

Kézilabda

    Férfi BL, A csoport, 7. forduló: 

MKB-MVM Veszprém - Szanktpetyerburg (orosz) 18.15 

    Férfi EHF Kupa, a 16-os közpdöntőbe jutásért, visszavágó:

Pick Szeged-Benfica (portugál) 16.15

 

Kosárlabda

    Női NB I:

MKB Euroleasing Vasas-Atomerőmű KSC Szekszárd 17.00

    Női Közép-európai Liga:

DVTK-Ceglédi EKK 17.00

    Férfi NB I:

Falco KC Szombathely-BC Körmend 15.45

Kaposvári KK-Marso Nyíregyházi KK 18.00

Alba Fehérvár - KTE-Duna Aszfalt 18.00

Atomerőmű SE-Sopron KC 18.30

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 16. forduló:

Kaposvári Rákóczi - DVSC-TEVA 14.00

Puskás Akadémia-Lombard Pápa Termál FC 16.00

MVM Paks-Újpest FC 16.00

Mezőkövesd-Zsóry FC - MTK Budapest 18.00

Ferencváros - PMFC-Matias 20.00 

    Ness Hungary NB II, 16. forduló:

FC Tatabánya-Békéscsaba 13.00

Nyíregyháza Spartacus-Ajka 13.00

Cegléd-Szigetszentmilós 13.00

Soproni Vasutas-Kisvárda 14.00

ZTE FC-Kozármisleny 15.00

Gyirmót-Szolnoki MÁV FC 15.00

 

Lovassport

    Lovas világkupa, Papp László Sportaréna 8.00, benne: négyesfogathajtó vk bemelegítő versenyszám 17.40, díjugrató vk-forduló 19.00

 

Röplabda

    Férfi NB I:

MAFC BME-Sümegi Röplabda Egyesület 15.00

 

Sportlövészet

Légfegyveres Hungarian Open, nyílt nemzetközi verseny, Győrszentiván 8.45

 

Vízilabda

    Férfi ob I, 11. forduló:

Kaposvári VK - Széchenyi Bank-FTC 16.00

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC - OSC-Újbuda 17.00

Valdor-Szentesi VK - PVSK-Fűszért 18.00

Debreceni VSE - ZF-Eger 18.00

TEVA-Vasas - BVSC-Zugló, Komjádi 18.00

Hegyvidék-Ybl - KSI SE 19.30

    Női Euroliga, selejtező, D csoport (Eger), 2. forduló:

Eger-Izmajlov (orosz) 19.00

 

December 1., vasárnap:

Kézilabda

    Férfi EHF Kupa, a 16-os közpdöntőbe jutásért, visszavágó:

Csurgó-Besiktas (török) 19.15

 

Kosárlabda

    Női NB I:

UNI Győr - MTK-Budapest 18.00

    Női Közép-európai Liga:

PINKK Pécsi 424-Uniqa Euroleasing Sopron 17.00

PEAC-PÉCS NKK - Piestanske Cajky (szlovák) 18.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 16. forduló:

Diósgyőri VTK-Győri ETO FC 16.30 

Szombathelyi Haladás-Videoton FC 18.30

    Ness Hungary NB II, 16. forduló:

Balmazújváros-FGSZ Siófok 13.00

 

Lovassport

    Lovas világkupa, Papp László Sportaréna 8.30, benne: négyesfogathajtó vk-forduló 13.00

 

Röplabda

    Férfi NB I:

Dági KSE-Vegyész RC Kazincbarcika 16.00   

SZESE-Szolnoki Főiskola RKSI 16.00

Sümegi RC - PTE-PEAC Andragora 16.00   

DEAC-MAFC 17.00

    Női NB I:   

Vasi Sport Akadémia - LINAMAR-Békéscsabai RSE 16.00   

VESC - Aluprof-TF-Budapest 16.00   

Palota RSC - FATUM-NYÍRSULI 16.00  

1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - ALBRECHT MVSC MVSI 16.00  

MTK-Budapest - UTE 17.00

    Női Közép-európai Liga:   

Vasas Óbuda -  Askö Linz-Steg (osztrák) 17.00

 

Sportlövészet

Légfegyveres Hungarian Open, nyílt nemzetközi verseny, Győrszentiván 9.00

 

Vízilabda

    Női Euroliga, selejtező, D csoport (Eger), 3. forduló: 

Eger-Olimpiakosz (görög) 11.30

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,