Hétvégi hazai sportesemények

2013-05-03
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Május 4., szombat:

Autósport

    Túraautó világbajnoki futam, Hungaroring, szabadedzés 11.45, időmérő 14.30

 

Fogathajtás

    Világkupa-forduló, Fábiánsebestyén - maratonhajtás 9.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

    elődöntő, 1. mérkőzés:

MKB Veszprém - Grundfos-Tatabánya 17.00

    a 7-12. helyért:

Vác-Cegléd 18.00

    Női NB I:

    a 3. helyért, 3. mérkőzés:

ÉTV-Érd - Vác 18.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 26. forduló:

Diósgyőri VTK - DVSC-TEVA 14.00

Budapest Honvéd-Lombard Pápa Termál FC 16.00

Egri FC - PMFC-Matias 18.30

FGSZ Siófok-Kaposvári Rákóczi 18.30

    Ness Hungary NB II, 25. forduló:

    Keleti csoport:

Újpest FC II-Kazincbarcika 17.00

Szeged-Vasas 17.00

Orosháza-Nyíregyháza Spartacus 17.30

Putnok-Cegléd 17.30

    Nyugati csoport:

ZTE FC-Soproni Vasutas 17.00

FC Tatabánya-MVM Paks II 17.30

Szombathelyi Haladás II-Győri ETO FC II 17.30

Ajka-Csákvár 17.30

Veszprém-Puskás Akadémia 17.30

 

Vízilabda

    Férfi ob I: 

    elődöntő, 1. mérkőzés: 

ZF-Eger - TEVA-Vasas 17.15 

    5-8. helyért, 1. mérkőzés: 

Groupama-Honvéd - BVSC-Zugló, Kőér utca 19.30

 

Május 5., vasárnap:

Autósport

Túraautó világbajnoki futam, Hungaroring 12.35 és 14.50

 

Duatlon

Rövidtávú országos bajnokság, Káptalantóti 14.00

 

Fogathajtás

Világkupa-forduló, Fábiánsebestyén - akadályhajtás 9.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

    elődöntő, 1. mérkőzés:

Pick Szeged-Csurgó 12.35

    a 7-12. helyért:

Pécs - Orosháza-Linamar 17.00

    Női NB I:

    a 9-12. helyért:

Siófok-Galérius Fürdő - Budapest Bank-Békéscsaba 18.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I, negyeddöntő, 5. mérkőzések (ha szükségesek): 

Atomerőmű SE-Körmend 18.00 

Kaposvári KK-TOP COP Security Jászberény 18.00 

Alba Fehérvár - Pécsi VSK-PANNONPOWER 18.00 

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 26. forduló:

Újpest FC-Győri ETO FC 16.30

MVM Paks-Ferencváros 18.30

    Ness Hungary NB II, 25. forduló:

    Keleti csoport:

Balmazújváros-Békéscsaba 17.30

DVSC-TEVA II - Szolnoki MÁV FC 17.30

Budapest Honvéd II-Mezőkövesd 17.30

    Nyugati csoport:

Szigetszentmiklós-Baja 17.30

Kaposvári Rákóczi II-BKV Előre 17.30

Gyirmót-Kozármisleny 18.00

 

Vízilabda

    Férfi ob I:

    elődöntő, 1. mérkőzés: 

A-HÍD Szeged VE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 11.00

    az 5-8. helyért, 1. mérkőzés: 

Debreceni VSE -Valdor-Szentes 18.00

    a 12-14. helyért, 1. mérkőzés:  

FTC Waterpolo-Kaposvári VK, Népliget 17.00

 

Forrás: MTI

 

Címkék: sportesemény,