Hétvégi hazai sportesemények

2014-03-07
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

 

Március 8., szombat:

Kézilabda

    Férfi NB I:

Grundfos-Tatabánya - MKB-MVM Veszprém 12.55

PLER Budapest - Orosháza-Linamar 18.00

Pick Szeged-Mezőkövesd 18.00

SZESE Győr - B.Braun Gyöngyös 18.00

    Női NB I:

Érd-Dunaújvárosi KKA 18.00

Veszprém Barabás-Duna Takarék - MTK-Budapest 18.00

Ipress Center-Vác - EUbility Group Békéscsabai ENKSE 18.00

    Női KEK, negyeddöntő, visszavágó:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Viborg (dán) 20.15 

 

Kosárlabda

    Női NB I, középszakasz:

Aluinvent DVTK Miskolc-ZTE NKK 17.00

HAT-AGRO UNI Győr - Ceglédi EKK 18.00

    Férfi NB I, középszakasz:

    felsőház:

Kaposvári KK—Atomerőmű SE 18.00

    alsóház:

MARSO Nyíregyházi KK - Pécsi VSK-PANNONPOWER 16.30

Zalakerámia-ZTE KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.30

FORTRESS Jászberény-EGIS Körmend 18.30

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 19. forduló: 

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - Diósgyőri VTK 14.00 

Puskás Akadémia-Budapest Honvéd 16.00 

MTK Budapest-Ferencváros 16.00 

Újpest FC-Kaposvári Rákóczi 18.00 

Győri ETO FC - PMFC-Matias 20.00 

    Ness Hungary, NB II, 18. forduló: 

Ajka-Cegléd 14.30 

Szolnoki MÁV-Stadler Rail - FGSZ Siófok 14.30 

ZTE FC-Dunaújváros 16.00 

Soproni Vasutas-Kozármisleny 16.00 

Vasas-FC Tatabánya 16.00 

Gyirmót-Kisvárda 17.00 

Nyíregyháza Spartacus-Békécsaba 17.00   

 

Ökölvívás

Profi gála, Kecskemét, főmérkőzés: Erdei Zsolt-Salva Jomardasvili (grúz), a WBO félnehézsúlyú Eb-címért 22.30

 

Röplabda

    Férfi NB I:

    elődöntő, 2. mérkőzések:

Dunaferr SE-Gorter Kecskemét 16.30

MAFC-BME - FINO Kaposvár 18.00

 

Tenisz

    Fedettpályás magyar bajnokság (NEK, III., Mikoviny u. 2-4.) 8.00

 

Vívás

    Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard Grand Prix (Budapest, MOM Sport Központ és Sportcsarnok) - selejtező 14.00

 

Vízilabda

    Férfi ob I, 21. forduló:

KSI SE - PVSK-Fűszért, Komjádi uszoda 11.00

ZF-Eger - Kaposvári VK 18.00

Valdor-Szentesi VK - OSC-Újbuda 18.00

Lactiv-VasasPlaket - RacioNet-Honvéd, Komjádi uszoda 18.00

Hegyvidék-Ybl - Széchenyi Bank-FTC, Nyéki uszoda 20.00

 

Március 9., vasárnap:

Jégkorong

    Osztrák liga, negyeddöntő, 2. mérkőzés:

Sapa Fehérvár AV19-HC Bozen (olasz) 17.30

    

Kézilabda

    Női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó:

Fehérvár KC-Jolidon Cluj (román) 16.00

    Női NB I:

Eszterházy KFSC-Globál Safe - Siófok-Gelérius Fürdő 18.00

 

Kosárlabda

    Női NB I, középszakasz:

PINKK Pécsi 424-MKB Euroleasing Vasas 18.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 19. forduló:

DVSC-TEVA - Szombathelyi Haladás 16.30

MVM Paks-Videoton FC 18.30

    Ness Hungary, NB II, 18. forduló:

Balmazújváros-Szigetszentmiklós 14.30

 

Röplabda

    Női NB I:

    elődöntő, 2. mérkőzések:

Linamar-BRSE - TEVA Gödöllői RC 17.00

Vasas-Óbuda - Aluprof-TF-Budapest 18.00

 

Tenisz

Fedettpályás magyar bajnokság (NEK, III., Mikoviny u. 2-4.) 9.00

 

Vívás

Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard Grand Prix, Budapest - 64-es tábla (MOM Sport Központ és Sportcsarnok) 9.00, nyolcas döntő (WestEnd Bevásárlóközpont) 16.00

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,