Hétvégi hazai sportesemények

2013-11-08
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

 

November 9., szombat:

 

Curling

    Hungarian Curling Cup nemzetközi csapatverseny (Kamaraerdei Curling Club)

 

Jégkorong

    MME Négy Nemzet Torna (Jégpalota), 2. forduló:

Ukrajna-Lengyelország 14.30

Magyarország-Románia 18.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

MKB-MVM Veszprém - Grundfos-Tatabánya 18.00

Orosháza-Linamar - PLER Budapest 18.00

Mezőkövesd - Pick Szeged 18.00

    Női BL, B csoport, 5. forduló:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Midtjylland (dán), Dabas 18.30 

    Női EHF Kupa, a 16 közé, 1. mérkőzés:

Ipress Center-Vác - VOC Amsterdam (holland) 18.00

 

Kosárlabda

    Női NB I:

ZTE NKK-MKB Euroleasing Vasas 16.45

    Női Közép-európai Liga:

Uniqa Euroleasing Sopron-Ceglédi EKK 15.30

    Férfi NB I:

Naturtex-SZTE-Szedeák - Kaposvári KK 18.00

Sopron KC-Falco KC Szombathely 18.00

Atomerőmű SE - Pécsi VSK-PANNONPOWER 18.00

Alba Fehérvár-FORTRESS Jászberény 18.00

Zalakerámia-ZTE KK - Marso Nyíregyházi KK 19.00

    Férfi Adria Liga, 7. forduló:

Szolnoki Olaj-Olimpija Ljubljana (szlovén) 17.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 14. forduló:

DVSC-TEVA - Puskás Akadémia 14.00 

Lombard Pápa Termál FC-MVM Paks 16.00

Győri ETO FC-Kaposvári Rákóczi 16.00

PMFC-Matias - Diósgyőri VTK 18.00

MTK Budapest-Budapest Honvéd 20.00 

    Ness Hungary NB II, 13. forduló:

Békéscsaba-Kozármisleny 13.30

Dunaújváros-Ajka 13.30

Cegléd-Szolnoki MÁV FC 13.30

FC Tatabánya-Balmazújváros 13.30 

Soproni Vasutas-Gyirmót 14.00

Vasas-Szigetszentmiklós 16.00

Nyíregyháza Spartacus-Kisvárda 17.00

 

Rali

    47. Mecsek-rali, Pécs 9.00

 

Röplabda

    Férfi NB I:

PTE-PEAC Andragora - Szolnoki Főiskola RKSI 15.00   

SZESE-Dági KSE 16.00

Sümegi RC-Vegyész RC Kazincbarcika 16.00

    Női Közép-európai Liga:

Vasas Óbuda-Nova KBM Branik Maribor (szlovén) 19.00

 

Torna

    Férfi csapatbajnokság, Tornacsarnok 10.30

 

November 10., vasárnap:

Atlétika

    Tudás Útja Félmaraton, egyetemi és főiskolai országos bajnokság, Budapest

 

Curling

    Hungarian Curling Cup nemzetközi csapatverseny, Kamaraerdei Curling Club

 

Jégkorong

    MME Négy Nemzet Torna (Jégpalota), 3. forduló:

Lengyelország-Románia 14.00

Magyarország-Ukrajna 17.30

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

Vác-Balatonfüred 18.00

Cegléd-Csurgó 18.00

    Női NB I:

Eszterházy KFSC-Globál Safé - Dunaújvárosi KA 18.00

 

Kosárlabda

    Női Közép-európai Liga:

PINKK Pécsi 424-Samorin (szlovák), Komló 18.00

PEAC-PÉCS NKK - DVTK 18.00

    Férfi NB I:

KTE-Duna Aszfalt - BC Körmend 19.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 14. forduló:

Ferencváros-Szombathelyi Haladás 16.30 

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - Újpest FC 18.30

 

Röplabda

    Férfi NB I:

DEAC-Dunaferr SE 18.00

    Női NB I:

1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - FATUM-NYÍRSULI 16.00  

Vasas Óbuda-Vasi Sport Akadémia 16.00   

VESC - LINAMAR-Békéscsabai RSE 16.00  

MTK-Budapest-ALBRECHT MVSC MVSI 17.00   

    Férfi Közép-európai Liga:   

Görter Kecskemét-VK CHEMES HUMENNE (szlovák) 16.00

    Női Közép-európai Liga:  

TEVA Gödöllői RC-Dopravst Bratislava (szlovák) 18.00

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,