Hétvégi hazai sportesemények

2014-02-28
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Március 1., szombat:

Asztalitenisz

Országos bajnokság, Celldömölk (Városi Sportcsarnok) - női páros, férfi páros az elődöntőig 10.00, női egyes, férfi egyes selejtező 12.00, női egyes, férfi egyes főtábla 1. forduló 16.30

 

Birkózás

Kötöttfogású Golden Grand Prix, Szombathely - selejtezők 9.00, döntők 18.00

 

Evezés

Ergométeres országos bajnokság, Győr (Egyetemi Csarnok) 9.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

MKB-MVM Veszprém-Pick Szeged 13.00 

B.Braun Gyöngyös - Grundfos-Tatabánya 18.00

Mezőkövesd-Csurgó 18.00

Orosháza-Linamar - Balatonfüred 18.00

Vác - SZESE Győr 18.00

    Női NB I:

EUbility Group-Békéscsaba - Veszprém Barabás-Duna Takarék 18.00

MTK Budapest - Érd 18.00

Dunaújvárosi KKA - Eszterházy KFSC-Globál Safe 18.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I:

Kaposvári KK - Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00

MARSO Nyíregyházi KK-EGIS Körmend 18.00

Sopron KC - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00

KTE-Duna Aszfalt - Zalakerámia-ZTE KK 18.00

Atomerőmű SE-FORTRESS Jászberény 18.00

Alba Fehérvár - Pécsi VSK-PANNONPOWER 18.00

    Női NB I, középszakasz:

Aluinvent DVTK Miskolc - HAT AGRO UNI Győr 17.00

Ceglédi EKK - MTK-Budapest 18.00   

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 18. forduló:

Budapest Honvéd-Újpest FC 14.00 

Kaposvári Rákóczi-Lombard Pápa Termál FC 16.00

Szombathelyi Haladás-MTK Budapest 16.00

PMFC-Matias - Videoton FC 18.00

Mezőkövesd-Zsóry FC - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano 20.00

    Ness Hungary NB II, 17. forduló:

FGSZ Siófok-Gyirmót 14.30

Kisvárda-Balmazújváros 14.30

Szigetszentmiklós-Soproni Vasutas 14.30

Kozármisleny-Cegléd 14.30

Ajka-ZTE FC 14.30  

Békéscsaba-Vasas 14.30

Szolnoki MÁV FC-FC Tatabánya 17.00

 

Röplabda

    Férfi NB I, negyeddöntő, 5. mérkőzés:

Dági KSE - MAFC-BME 16.00

 

Vízilabda

    Férfi ob I, 20. forduló:

BVSC-Zugló - Kaposvári VK, Szőnyi út 17.00

Debreceni VSE - Lactiv-VasasPlaket 18.00

Széchenyi Bank-FTC - PVSK-Fűszért, Népliget 18.00 

Valdor-Szentesi VK - Szeged VE 18.00 

OSC-Újbuda - KSI SE, Nyéki uszoda 19.00 

 

Március 2., vasárnap:

Asztalitenisz

Országos bajnokság, Celldömölk (Városi Sportcsarnok) - női egyes, férfi egyes főtábla 10.00, női páros, férfi páros elődöntő 15.00, női egyes, férfi egyes elődöntő 15.30, női páros, férfi páros döntő 16.15, női egyes, férfi egyes döntő 17.00

 

Birkózás

Kötöttfogású Golden Grand Prix, Szombathely - selejtezők 9.00, döntők 13.00

 

Jégkorong

    Mol Liga, elődöntő, 3. mérkőzés:

Miskolci Jegesmedvék-Nové Zámky (szlovák) 15.30

 

Kosárlabda

    Női NB I, középszakasz:

Uniqa Euroleasing Sopron-MKB Euroleasing Vasas 17.30

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 18. forduló:

Ferencváros-Győri ETO FC, Puskás Ferenc Stadion 16.30 

Diósgyőri VTK - DVSC-TEVA 18.30

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,