Hétvégi hazai sportesemények

2013-04-12
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

    április 13., szombat:

 

    Autósport

    Tereprali ob, 1. futam, Nagykáló 9.00

 

    Kézilabda

    - Férfi MK, elődöntő, Pécs:

MKB Veszprém-Csurgó 14.00

Pick Szeged-Balassagyarmat (NB I/B) 16.00

    - Női NB I:

    elődöntő, 2. mérkőzés:

ÉTV-Érd - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00

    rájátszás az 5-8. helyért:

Kiskunhalas - Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 18.00

    rájátszás a 9-12. helyért:

Siófok-Galérius Fürdő - DVSC-Fórum 18.00

Budapest Bank Békéscsaba-BSE 19.00

 

    Kosárlabda

    - Férfi NB I, középszakasz, felsőház: 

Alba Fehérvár-Kaposvári KK 18.00

Körmend-Szolnoki Olaj KK 18.00

TOP COP Security Jászberény-Atomerőmű SE 19.00

    középszakasz, alsóház:

Factum Sport Debrecen-Nyíregyházi KK 18.00

Zalakerámia-ZTE KK - Szova-Trend Optika KC Szombathely 18.30

    - Női NB I, a 3. helyért, 1. mérkőzés:

Work Force DVTK Miskolc-PINKK Pécsi 424 17.30

 

    Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 23. forduló:

DVSC-TEVA - Egri FC 14.00

MTK Budapest-Szombathelyi Haladás 16.00

PMFC-Matias - Lombard Pápa Termál FC 16.00

Ferencváros-FGSZ Siófok 18.30

    - Ness Hungary NB II, 22. forduló:

    Keleti csoport:

Szolnoki MÁV FC-Szeged 16.30

Békéscsaba-Vasas 16.30

Putnok-Budapest Honvéd II 16.30

    Nyugati csoport:

Kozármisleny-Szombathelyi Haladás II 14.00

Soproni Vasutas-Gyirmót 16.00

Puskás Akadémia-Ajka 16.30

Baja-Győri ETO FC II 16.30

Kaposvári Rákóczi II-ZTE FC 16.30

Veszprém-FC Tatabánya 16.30

Csákvár-MVM Paks II 16.30

 

    Röplabda

    - Férfi NB I:

    a 3. helyért, 2. mérkőzés:

Dunaferr SE-Dági KSE 16.00

    az 5. helyért, 1. mérkőzés:

Szolnoki Főiskola RKSI-Vegyész RC 17.00

    a 7. helyért, 1. mérkőzés:

MAFC-BME-Mapei - PTE-PEAC 16.00

    - Női NB I:

    döntő, 2. mérkőzés:

Vasas Óbuda-TEVA Gödöllői RC 16.45

    9-11. helyért:

Veszprémi ESC - 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem, Kaposvár 11.00

Palota RSC-Veszprémi ESC, Kaposvár 13.00

1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-Palota RSC, Kaposvár 15.00

 

    Tollaslabda

    Egyéni országos bajnokság, Pécs 11.00

 

    Vízilabda

    Vodafone férfi ob I., 26. - alapszakasz záró - forduló:

EKF-EgerFood-Imola - Debreceni VSE 15.30

PVSK-Fűszért - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 17.00

BVSC-Zugló - TEVA-Vasas, Szőnyi út 17.00

Groupama-Honvéd - Szentesi VK, Kőér utca 18.00 

FTC Waterpolo - A-HÍD Szeged VE, Népliget 18.00

Kaposvári VK-OSC 19.00

 

 

    április 14., vasárnap:

 

    Autósport

    Tereprali ob, 1. futam, Nagykáló 9.00

 

    Jégkorong

    Divízió I/A-vb, 1. forduló (Papp László Aréna):

Kazahsztán-Japán 12.30

Olaszország-Koreai Köztársaság 16.00

Magyarország - Nagy-Britannia 19.30

 

    Kézilabda

    - Férfi MK, helyosztók (Pécs):

a 3. helyért 10.30

döntő 12.35

 

    Labdarúgás

    - OTP Bank Liga, 23. forduló:

Győri ETO FC-Videoton FC 16.30

Kecskeméti TE Phoenix Mecano - Újpest FC 18.30

    - Ness Hungary NB II, 22. forduló:

    Keleti csoport:

Mezőkövesd-Balmazújváros 16.30

Cegléd - DVSC-TEVA II 16.30

Ferencváros-Orosháza 16.30

    Nyugati csoport:

BKV Előre-Szigetszentmiklós 16.30

 

    Röplabda

    - Női NB I:

    a 3. helyért, 2. mérkőzés:

Aluprof-TF-Budapest - Budapest Bank-Békéscsabai RC 18.00

    az 5. helyért, 1. mérkőzés:   

NRK-Nyíregyháza - ALBRECHT MVSC 16.00

    a 7. helyért, 1. mérkőzés:   

Budapest SE-UTE 18.00

 

    Tollaslabda

    Egyéni országos bajnokság, Pécs 11.00

 

 

 

Forrás: MTi

Címkék: sportesemény,