Hétvégi hazai sportesemények

2013-04-26
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Április 27., szombat:

Cselgáncs

    Európa-bajnokság, Budapest, nők 78, +78 kg, férfiak 90, 100, +100 kg, selejtezők 11.00, érmes mérkőzések 15.30

 

Duatlon

    Sprint ob, Kaszó - nők 11.15, férfiak 15.00

 

Evezés

    Simády Béla-emlékverseny, Szeged 9.00

 

Kerékpár

    McDonald's BringaMánia, Balatonföldvár 6.00

 

Kézilabda

    Férfi BL, negyeddöntő, visszavágó:

MKB Veszprém-THW Kiel (német) 16.00

    a 3. helyért, 2. mérkőzés:

Vác - ÉTV-Érd 12.50

 

Kosárlabda

    Férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések: 

Pécsi VSK-PANNONPOWER - Alba Fehérvár 18.00 

Szova-Trend Optika KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK 18.00 

Körmend-Atomerőmű SE 18.00 

    Női NB I, a 9. helyért, 2. mérkőzés: 

MKB Euroleasing Vasas - BSE-FCSM 16.30 

    - Férfi Adria Liga, döntő, Laktasi   

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 25. forduló:

MTK Budapest-Diósgyőri VTK 14.00

Lombard Pápa Termál FC-Újpest FC 16.00

Kaposvári Rákóczi-Szombathelyi Haladás 16.00

DVSC-TEVA - FGSZ Siófok 18.30

    Ness Hungary NB II, 24. forduló:

    Keleti csoport:

Szolnoki MÁV FC-Orosháza 17.00

Nyíregyháza Spartacus-Balmazújváros 17.00

Békéscsaba-Szeged 17.00

Putnok-Újpest FC II 17.00

Ferencváros II-Budapest Honvéd II 17.00

Vasas-Kazincbarcika 18.00

    Nyugati csoport:

Baja-Ajka 17.00

Csákvár-Gyirmót 17.00

BKV Előre-Veszprém 17.00

Puskás Akadémia-ZTE FC 17.00

Soproni Vasutas-Szigetszentmiklós 17.00

    

Szabadidősport

    Fighters' Run kalandsport-rendezvény, Pósteleki parkerdő, 10.00

 

Vitorlázás

    Vitorlázó MVM Balaton Melges 24 Regatta Európa Kupa-futam

 

Vízilabda

    Férfi vízilabda ob I, rájátszás a 9-14. helyért, 3. mérkőzés : 

EKF-EgerFood-Imola - PVSK-Füszért 13.00

    Női vízilabda Bajnokok Kupája, Final Four (Eger, Bitskey-uszoda)

a 3. helyért 16.30

döntő 18.00

 

Április 28., vasárnap:

Atlétika

    20 km-es gyalogló országos bajnokság, Békéscsaba 9.00

 

Birkózás

    Kötöttfogású országos bajnokság, Cegléd 10.30

 

Cselgáncs

    Európa-bajnokság, Budapest, női és férfi csapatverseny, selejtezők 9.30, érmes mérkőzések 15.30

 

Evezés

    Simády Béla-emlékverseny, Szeged 9.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

    a 7-12. helyért:

Balatonfüred-Vác 18.00

    Női NB I:

    az 5-8. helyért:

Fehérvár KC - Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 18.00

Kiskunhalas - Veszprém Barabás-Duna Takarék 18.00

    a 9-12. helyért:

Budapest Bank-Békéscsaba - DVSC-Fórum 18.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 25. forduló:

Ferencváros-Videoton FC 16.30, Puskás Stadion

PMFC-Matias - Budapest Honvéd 18.30

    Ness Hungary NB II, 24. forduló:

    Keleti csoport:

Mezőkövesd - DVSC-TEVA II 17.00

    Nyugati csoport:

Szombathelyi Haladás II-MVM Paks II 17.00

Kaposvári Rákóczi II-FC Tatabánya 17.00

 

Vitorlázás

    Vitorlázó MVM Balaton Melges 24 Regatta Európa Kupa-futam

 

Forrás: MTI

 

Címkék: sportesemény,