Hétvégi hazai sportesemények

2013-10-25
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Október 26., szombat:

Jégkorong

    - Osztrák liga (EBEL):

Sapa Fehérvár AV19-Innsbruck (osztrák) 17.30

 

Kézilabda

    - Férfi NB I:

Pick Szeged - MKB-MVM Veszprém 16.00

Grundfos-Tatabánya - B.Braun Gyöngyös 18.00

Csurgó-Mezőkövesd 18.00

PLER Budapest-Cegléd 18.00

SZESE Győr-Vác 18.00

    - Női Provident Kupa (Szombathely), 2. forduló:

Magyarország-Brazília 13.05

Norvégia-Horvátország 15.05

 

Kosárlabda

    - Férfi NB I:

Kaposvári KK-Alba Fehérvár 18.00

Sopron KC-BC Körmend 18.00

    - Női KEL:

DVTK-Uniqa Euroleasing Sopron 17.00

 

Labdarúgás

    - OTP Bank Liga, 12. forduló:

DVSC-TEVA - Lombard Pápa Termál FC 14.00

PMFC-Matias - Kaposvári Rákóczi 16.00

Ferencváros - Mezőkövesd-Zsóry FC 16.00

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - MVM Paks 18.00

Szombathelyi Haladás-Diósgyőri VTK 20.00 

    - Ness Hungary NB II, 11. forduló:

Békéscsaba-Kisvárda 14.30

Dunaújváros-Szigetszentmiklós 14.30

Ajka-Kozármisleny 14.30

Cegléd-Balmazújváros 14.30

Nyíregyháza Spartacus-Szolnoki MÁV FC 14.30 

FC Tatabánya-Soproni Vautas 14.30

ZTE FC-Gyirmót 16.00

    Női vb-selejtező:

Magyarország-Ausztria, Bozsik Stadion 17.00

 

Röplabda

    - Női Közép-európai Liga: 

Vasas-Óbuda - VK Doprastav Bratislava (szlovák) 18.00 

    - Férfi NB I: 

Sümegi RC - MAFC BME 15.00 

Juniorválogatott-DEAC, Izsák 16.30 

    - Női NB I: 

Juniorválogatott-Vasi Sport Akadémia, Dömsöd 18.00   

 

Vízilabda

    - Férfi ob I., 7. forduló:

KSI SE - OSC-Újbuda, Széchy-uszoda 11.00

A HÍD Szeged VE - Valdor-Szentesi VK 12.00

Kaposvári VK - BVSC-Zugló 16.00

Hegyvidék-Ybl - ZF-Eger 19.00

PVSK-Fűszért - Széchenyi Bank-FTC 19.00

    - Férfi Bajnokok Ligája, 3. selejtezőkör, 1. mérkőzés: Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC - Primorje Rijeka (horvát) 18.00

 

Október 27., vasárnap:

Jégkorong

    - Mol liga:

UTE-FTC 18.30

 

Kézilabda

    - Női Provident Kupa (Szombathely), 3. forduló:

Norvégia-Brazília 10.00

Magyarország-Horvátország 12.05

 

Kosárlabda

    - Férfi NB I:

Pécsi VSK-PANNONPOWER - Falco KC Szombathely 18.00

 

Labdarúgás

    - OTP Bank Liga, 12. forduló:

Videoton FC-Budapest Honvéd 16.30

Győri ETO FC-Puskás Akadémia 18.30

 

Röplabda

    - Férfi NB I:

Juniorválogatott-Sümegi RC, Izsák 12.00

    - Női NB I:

Juniorválogatott - Aluprof-TF-Budapest, Dömsöd 15.00

 

Vízilabda

    - Férfi ob I, 7. forduló:

TEVA-Vasas - Debreceni VSE, Komjádi uszoda 14.15

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,