Hétvégi hazai sportesemények

2014-05-09
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Május 10., szombat:

Atlétika

Csapatbajnokság, elődöntő, Zalaegerszeg 13.45, Nyíregyháza 12.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

    a 3. helyért, 2. mérkőzés: 

Csurgó-Balatonfüred 18.00

    az 5. helyért, 2. mérkőzés:

B.Braun Gyöngyös - Grundfos-Tatabánya 18.00

    a 7-12. helyért:

Mezőkövesd-Vác 18.00

    Női NB I:

    a 3. helyért, 1. mérkőzés:

Érd-Dunaújvárosi KKA 18.00

    az 5-8. helyért:

Siófok-Galérius Fürdő - EUbility Group-Békéscsaba 18.00

Ipress Center-Vác - Fehérvár KC 18.00

    a 9-12. helyért: 

Veszprém Barabás-Duna Takarék - MTK Budapest 16.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I:

    negyeddöntő, 2. mérkőzések:

Egis Körmend-Szolnoki Olaj KK 18.00

Alba Fehérvár-Sopron KC 18.30

KTE-Duna Aszfalt - Kaposvári KK 19.30

    rájátszás a bennmaradásért, 1. mérkőzés:

Zalakerámia-ZTE KK - MARSO Nyíregyházi KK 18.30

 

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 28. forduló: Ferencváros-Diósgyőri VTK 14.00 Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - Lombard Pápa Termál FC 16.00 PMFC-Matias - Mezőkövesd-Zsóry FC 16.00 Videoton FC-Kaposvári Rákóczi 18.00 DVSC-TEVA - Újpest FC 20.00     Ness Hungary NB II, 27. forduló: Békéscsaba-Szigetszentmiklós 17.30 FC Tatabánya-Ajka 17.30 Dunaújváros-Kozármisleny 17.30 Cegléd-Gyirmót 17.30 Vasas-Kisvárda 18.00 Soproni Vasutas-Balmazújváros 18.00 Nyíregyháza Spartacus-FGSZ Siófok 19.00

 

Röplabda

Férfi Európa-bajnoki selejtezőtorna (Kecskemét):

    2. forduló:

Norvégia-Svájc 14.00

Magyarország - Bosznia-Hercegovina 16.30

 

Tenisz

A Davis Kupa euro-afrikai zóna III-as csoportjának küzdelmei, Szeged, Gellért Szabadidőközpont - osztályozó a feljutásért: Magyarország-Grúzia 11.00

    

Vízilabda

    Férfi ob I, rájátszás:

    a 3. helyért, 1. mérkőzés: 

Diapolo-Szeged - RacioNet-Honvéd 17.30

    a 7. helyért, 3. mérkőzés:

BVSC-Zugló - Kaposvári VK, Szőnyi út 10.00

 

Május 11., vasárnap:

Atlétika

Csapatbajnokság, elődöntő, Zalaegerszeg 10.30, Nyíregyháza 11.00

 

Kézilabda

    Női NB I, döntő, 1. mérkőzés:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC 12.20

    Férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés:

Pick Szeged - MKB-MVM Veszprém 19.15

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 28. forduló:

Győri ETO FC-Budapest Honvéd 16.30

Szombathelyi Haladás-MVM Paks 18.30

 

Röplabda

    Férfi Európa-bajnoki selejtezőtorna (Kecskemét):

    3. forduló:

Svájc - Bosznia-Hercegovina 15.00

Magyarország-Norvégia 17.30

 

Sportlövészet

    Beretta Kupa nemzetközi koronglövő verseny, Sarlóspuszta, női skeet döntő

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,