Hétvégi hazai sportesemények

2013-12-13
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

December 14., szombat:

Jégkorong

    Mol liga (Winter Classic):

Dab.Docler-Miskolci Jegesmedvék, Városliget 18.30

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

Balatonfüred-Pick Szeged 16.00

Vác - MKB-MVM Veszprém 18.00

SZESE Győr - Grundfos-Tatabánya 18.00

PLER-Csurgó 18.00

 

Kosárlabda

    Női NB I:

MTK-Budapest - ZTE NKK 19.00

    Férfi NB I:

BC Körmend-FORTRESS Jászberény 18.00

Sopron KC-Alba Fehérvár 18.00

Naturtex-SZTE-Szedeák - Pécsi VSK-PANNONPOWER 18.00

 

Röplabda

    Férfi NB I:

MAFC BME-Dági KSE 16.00   

SZESE - VANNET PTE-PEAC 16.00   

DEAC-Sümegi RC 18.00

    Női Közép-európai Liga: 

TEVA Gödöllői RC-Linz STEG (osztrák) 18.00

 

Vívás

    Országos bajnokság, Budapest (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) - egyéni versenyek, a 32-es tábla asszói 9.00, döntők 17.00

 

Vízilabda

    Férfi ob I., 13. forduló: 

A-HÍD Szeged VE - OSC-Újbuda 11.30 

Kaposvári VK - Valdor-Szentesi VK 16.00 

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC - Hegyvidék-Ybl 17.00 

RacioNet-Honvéd - PVSK-Fűszér, Kőér utca 18.00 

Debreceni VSE - KSI SE 18.00   

 

December 15., vasárnap:

Jégkorong

    Osztrák liga (EBEL), Winter Classic:

Sapa Fehérvár AV19 - Klagenfurt (osztrák), Városliget 17.30

    Mol Liga:

FTC-UTE 19.00

    U20-as divízió II/A-vb, Miskolc, 1. forduló:

Magyarország-Litvánia 16.30

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

Orosháza-Linamar - Mezőkövesd 18.00

 

Kosárlabda

    Női Közép-európai Liga:

DVTK-Piestanske Cajky (szlovák) 17.00

PINKK Pécsi 424-Ceglédi EKK 18.00

PEAC-PÉCS NKK - Uniqa Euroleasing Sopron 18.00

 

Röplabda

    Férfi NB I:

Dunaferr SE-Szolnoki Főiskola RKSI 16.00

    Női NB I:   

1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - VESC 16.00   

UTE-Vasas Óbuda 16.00  

MTK-Budapest - Vasi Sport Akadémia 17.00  

ALBRECHT MVSC MVSI - LINAMAR-Békéscsabai RSE 17.00   

Aluprof-TF-Budapest - FATUM-NYÍRSULI 17.00

    Közép-európai Liga:

Görter Kecskemét-VCA Amstetten Hypo NÖ (osztrák) 17.00

 

Vívás

    Országos bajnokság, Budapest (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) - csapatversenyek 8.30, döntők 15.00

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,