Hétvégi hazai sportesemények

A hétvégi hazai események.

 

Február 2., szombat:

Birkózás

Ganz Kupa kötöttfogású rangsorverseny, Budapest, Tatai út 10.00        

 

Kézilabda

    Női NB I:

BSE-Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 18.00

Veszprém Barabás-Duna Takarék - DVSC-Fórum 18.00

ÉTV-Érd - Siófok Galérius Fürdő 18.00

    Férfi NB I:

Pick Szeged - FTC-PLER Budapest 13.10

B.Braun Gyöngyös-Vác 18.00

Grundfos-Tatabánya - Pécs 18.00

MKB Veszprém-Balatonfüred 18.00

    Női BL, középdöntő, I. csoport, 1. forduló:

Győri Audi ETO KC - Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 16.00

 

Kosárlabda

    Férfi Adria Liga, 20. forduló: 

Szolnoki Olaj-Crvena zvezda (szerb) 17.00 

    Férfi NB I: 

Factum Sport Debrecen - Körmend 17.00 

TOP COP Security Jászberény - Alba Fehérvár 17.30 

Pécsi VSK-PANNONPOWER - Zalakerámia-ZTE KK 18.00 

Szova-Opti Trend KC Szombathely - Kaposvári KK 18.00

Nyíregyházi KK-Atomerőmű SE 18.00 

    Női NB I, középszakasz, felsőház (magyar-szlovák bajnokság): 

Uniqa-Euroleasing Sopron - Piestanske Cajky (szlovák) 18.00 

    alsóház: 

BSE-FCSM - Bácsbasket Kft. 17.00   

    

Labdarúgás

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés: 

Videoton FC-Zalaegerszeg (II.) 16.00

 

Öttusa

Nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest 

női vívás 9.00, férfi úszás 12.00, női úszás 13.30, férfi vívás 14.00, női lovaglás 16.00 (helyszínek: BVSC vívóterem, BVSC-uszoda, Nemzeti Lovarda)

 

Röplabda

    Férfi NB I: 

PTE-PEAC - MAFC-BME MAPEI 15.00 

Vegyész RC Kazincbarcika - Sümegi RC 17.30

Kádár Kecskeméti RC - DEAC 18.00 

    Női NB I: 

UTE-Veszprémi ESC 16.00 

ALBRECHT MVSC MVSI-1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00 

Budapest SE - NRK-Nyíregyháza 17.00 

Vasas Óbuda-Palota RSC 17.00   

 

Vívás

 Westend női párbajtőr Grand Prix, Budapest (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) - selejtező 10.00

 

Vízilabda

Férfi Vodafone ob I: 

EKF-EgerFood-Imola - Kaposvári VK 18.00

 

 

Február 3., vasárnap:

Jégkorong

    MOL Liga: 

Dab.Docler - FTC-ESMTK 18.00 

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

Orosháza-Linamar - Csurgó 18.00

 

Kosárlabda

    All Star junior gála, Székesfehérvár 17.00

    Női NB I, középszakasz, felsőház (magyar-szlovák bajnokság):

HAT-AGRO UNI Győr - Samorin (szlovák) 18.00

 

Labdarúgás

    Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés: 

Létavértes (III.) - DVSC-TEVA 14.00

 

Öttusa

    Nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest 

férfi lovaglás 9.00, női kombinált szám 13.30, férfi kombinált szám 15.20 (helyszínek: Nemzeti Lovarda, Syma-csarnok)

 

Röplabda

    Férfi NB I:

Dunaferr SE-Szolnoki Főiskola RKSI 16.00

 

Vívás

    Westend női párbajtőr Grand Prix, Budapest (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) - 64-es tábla 9.00, négyes döntő 17.00

 

Forrás: MTI

 

Címkék: sportesemény,