Hétvégi hazai sportesemények

2013-04-05
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Április 6., szombat:

Kézilabda

    Női NB I:

    elődöntő, 1. mérkőzés:

FTC-Rail Cargo Hungaria - ÉTV-Érd 12.35

    rájátszás az 5-8. helyért:

Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia - Fehérvár KC 18.00

    rájátszás a 9-12. helyért:

Siófok-Galérius Fürdő - BSE 18.00

DVSC-Fórum - Budapest Bank-Békéscsaba 18.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I, középszakasz, felsőház:

Szolnoki Olaj-TOP COP Security Jászberény 16.00

Alba Fehérvár-Körmend 18.00

Atomerőmű SE-Kaposvári KK 18.00

    középszakasz, alsóház:

Pécsi VSK-PANNONPOWER - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.30

Szova-Trend Optika KC Szombathely - Nyíregyházi KK 19.00

    Női NB I, elődöntő, 1. mérkőzések:

UNIQA-Euroleasing Sopron - PINKK Pécsi 424 18.00

HAT-AGRO UNI Győr - Work Force DVTK Miskolc 18.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 22. forduló:

FGSZ Siófok-MVM Paks 14.00

Szombathelyi Haladás-Ferencváros 16.00

Lombard Pápa Termál FC - Kecskeméti TE-Phoenix-Mecano 16.00

Egri FC-MTK Budapest, Vác 18.30

    Ness Hungary NB II, 21. forduló:

    Keleti csoport:

Újpest FC II-Békéscsaba 16.30

Kazincbarcika-Szolnoki MÁV FC 16.30

Szeged-Mezőkövesd 16,30

Balmazújváros-Ferencváros II 16.30

Orosháza-Cegléd 16.30

Vasas-Nyíregyháza Spartacus 17.00

    Nyugati csoport:

Szombathelyi Haladás II-Csákvár 11.00

ZTE FC-Veszprém 16.00

FC Tatabánya-Kozármisleny 16.30

Győri ETO FC II-Soproni Vasutas 16.30

Ajka-BKV Előre 16.30 

Gyirmót-Puskás Akadémia 18.00

 

Lovassport

Fedettpályás fogathajtó ob döntő, Hortobágy-Epona 9.30

 

Rali

    Eger-rali, Eger 14.30

 

Szabadidősport

    7. Coca-Cola Testébresztő Aerobik Nap, Syma Sport- és Rendezvényközpont, 10.00

 

Tenisz

    Davis Kupa, euro-afrikai zóna II-es csoport, osztályozó: 

Magyarország-Luxemburg, Elektromos Csarnok, Budapest 13.00 

 

Vízilabda

    Vodafone férfi ob I., 25. forduló:

A-HÍD Szeged VE - EKF-EgerFood-Imola 11.00

PVSK-Fűszért - BVSC-Zugló, Pécs 17.00

Szentesi VK - Kaposvári VK 18.00

OSC-FTC Waterpolo 19.00

Groupama-Honvéd - ZF-Eger, Népliget 19.30

Debreceni VSE - TEVA-vasas 19.30

 

 

Április 7., vasárnap:

Evezés

    23. gróf Széchenyi István emlékverseny és sportnap (Margitsziget) 9:30 ó

 

Jégkorong

    Vb-felkészülési mérkőzés:

Magyarország-Lengyelország, Dunaújváros 17.00

 

Kézilabda

    Női NB I, rájátszás, 5-8. helyért:

Veszprém Barabás-Duna Takarék - Kiskunhalas 18.00

 

Kosárlabda

    Női NB I, az 5. helyért, 1. mérkőzés:

PEAC-Pécs - ZTE NKK 18.00

    a 7-10. helyért, 2. mérkőzés:

MKB Euroleasing Vasas-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 22. forduló:

Budapest Honvéd - DVSC-TEVA 16.30

Diósgyőri VTK-Videoton FC 18.30

    Ness Hungary NB II, 21. forduló:

    Keleti csoport:

DVSC-TEVA II - Putnok 16.30

    Nyugati csoport:

MVM Paks II-Baja 16.30

Szigetszentmiklós-Kaposvári Rákóczi II 16.30

 

Rali

    Eger-rali, Eger 11.30

 

Tenisz

    Davis Kupa, euro-afrikai zóna II-es csoport, osztályozó: 

Magyarország-Luxemburg (Elektromos Csarnok, Budapest) 11.00

 

Forrás: MTI

 

Címkék: sportesemény,