Hétvégi hazai sportesemények

2012-12-14
A hétvégi hazai események:

 

December 15., szombat:

Fitnesz

Junior és masters fitnesz- és testépítő-világbajnokság (Millenáris Park)

 

Kézilabda

- Férfi NB I:

MKB Veszprém-Pécs 18.00

Csurgó - FTC-PLER Budapest 18.00

 

Kosárlabda

- Férfi NB I:

Kaposvári KK-Körmend 18.00

Pécsi VSK-PANNONPOWER - Nyíregyházi KK 18.00

Zalakerámia-ZTE KK - Alba Fehérvár 18.30

- Női NB I:

BSE-FCSM - Atomerőmű KSC Szekszárd 17.00

HAT-AGRO UNI Győr - Ceglédi EKK 18.00

Uniqa-Euroleasing Sopron - Work Force DKSK-Miskolc 18.00

MKB Euroleasing Vasas-ZTE NKK 18.30

 

Vívás

Országos bajnokság, Budapest - egyéni 32-es táblák: férfi kard 9.00, férfi tőr 9.00, női kard 10.00 (Angyalföldi Láng Csarnok); férfi párbajtőr 9.00, női párbajtőr 9.00, női tőr 10.00 (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) - egyéni döntők: női párbajtőr 15.30, női kard 16.00, férfi párbajtőr 16.30, férfi tőr 17.30, női tőr 18.00, férfi kard 18.30 (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok)

 

Vízilabda

Férfi Vodafone ob I, 11. forduló:  

PVSK-Fűszért - FTC Waterpolo, Pécs 17.00 

Groupama-Honvéd - TEVA-Vasas, Kőér u. 18.00    

OSC - Szentesi VK, Hajós uszoda 19.00

 

December 16., vasárnap:

Fitnesz

Junior és masters fitnesz- és testépítő-világbajnokság (Millenáris Park)

 

Kézilabda

- Férfi NB I:

Grundfos-Tatabánya - Cegléd 18.00

 

Kosárlabda

- Férfi Adria Liga, 13. forduló: 

Szolnoki Olaj-Partizan (szerb) 17.00

- Női NB I:

PEAC-Pécs - Bácsbasket Kft. 18.00

 

Röplabda

- Férfi NB I:

DEAC-Szolnoki Főiskola RKSI 11.00

PTE-PEAC - Dági KSE 15.00 

Vegyész RC Kazincbarcika-Dunaferr SE 17.30 

Kádár Kecskeméti RC - MAFC-BME MAPEI 18.00

Sümegi RC-Gergi Háló CSEPEL 18.00

- Női NB I:

Budapest Bank-Békéscsabai RC - UTE 15.00

VESC - NRK-Nyíregyháza 16.00 

1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - Palota RSC 16.00

ALBRECHT MVSC MISI-Budapest SE 17.00

Aluprof-TF-Budapest - Vasas Óbuda 18.00

 

Vívás

Országos bajnokság, Budapest - csapatversenyek: női tőr 8.00, férfi kard 9.00, női kard 12.00, férfi tőr 13.00 (Angyalföldi Láng Csarnok); női párbajtőr 8.30, férfi párbajtőr 9.00 (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok); döntők: női párbajtőr 14.30, férfi párbajtőr 16.00, férfi kard 17.30 (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok); női tőr 15.00, női kard 16.30, férfi tőr 18.15 (Angyalföldi Láng Csarnok)

 

Vízilabda

Férfi Vodafone ob I, 11. forduló:

Debreceni VSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 17.00

 

Forrás: MTI

 

Címkék: sportesemény,