Hétvégi hazai sportesemények

2014-03-28
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Március 29., szombat:

Szektorlabda Európa-bajnokság, Budafok (Klauzál Gábor művelődési ház)

 

Aerobik

 Magyar Kupa, Pécs, Expo Center

 

Atlétika

6. veterán fedettpályás atlétikai világbajnokság, Syma Csarnok 9.00

 

Jégkorong

    Magyar Kupa, négyes döntő (Miskolc):

    2. forduló:

Sapa Fehérvár AV19 - Ferencváros 15.00

Miskolci Jegesmedvék - Dab.Docler 18.30

    U18-as női vb, Budapest, Jégpalota:

a bennmaradásért, 2. mérkőzés: Magyarország-Japán 14.00

elődöntő: 15.00 és 18.30

 

Karate

III. karate maraton, Szigetszentmiklós

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

    az elődöntőbe jutásért, 3. mérkőzés:

Balatonfüred - B.Braun Gyöngyös 18.00

    Férfi BL, nyolcaddöntő, visszavágó:

MKB-MVM Veszprém - Wisla Plock (lengyel) 14.00 (+FOTÓ)

    Férfi EHFK Kupa, 16-os főtábla, 6. (utolsó) forduló:

    C csoport:

Pick Szeged-Kristianstad (svéd) 16.00 (+FOTÓ)

 

Kosárlabda

    Férfi NB I, középszakasz, felsőház:

KTE-Duna Aszfalt - Sopron KC 18.00   

Kaposvári KK-Alba Fehérvár 18.00

    alsóház:

MARSO Nyíregyházi KK - Falco-Trend Optika KC Szombathely 17.00

FORTRESS Jászberény - Pécsi VSK-PANNONPOWER 18.30

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 22. forduló:

Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia 14.00 (+FOTÓ)

Kaposvári Rákóczi-MVM Paks 16.00

PMFC-Matias - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano 16.00

Ferencváros-Lombard Pápa Termál FC 18.00

Győri ETO FC-MTK Budapest 20.00

    Ness Hungary NB II, 21. forduló:

FC Tatabánya-Kisvárda 15.00

Szigetszentmiklós-FGSZ Siófok 15.00

Kozármisleny - Szolnoki MÁV-Stadler Rail 15.00

Ajka-Gyirmót 15.00

Dunaújváros-Balmazújváros 15.00

Békéscsaba-Soproni Vasutas 15.00

Vasas-Cegléd 15.00

 

Röplabda

    Női NB I, a 3. helyért, 3. mérkőzés:

TEVA Gödöllői RC- Aluprof-TF Budapest 18.00

 

Szabadidősport

    Fighters' Run, nehezített futóverseny, Kecskemét 11.00

 

Vízilabda

    Férfi ob I., 24. forduló:

KSI SE - Hegyvidék-Ybl, Komjádi uszoda 11.00

ZF-Eger - Debreceni VSE 13.45

BVSC-Zugló - Lactiv-VasasPlaket, Szőnyi út 17.00

Széchenyi Bank-FTC - Kaposvári VK, Népliget 17.00

PVSK-Fűszért- Valdor-Szentesi VK 19.00

OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC, Nyéki uszoda 19.00

 

Március 30., vasárnap:

Szektorlabda Európa-bajnokság, Budafok (Klauzál Gábor művelődési ház)

 

Aerobik

    Magyar Kupa, Pécs, Expo Center

 

Atlétika

    6. veterán fedettpályás atlétikai világbajnokság, Syma Csarnok 10.00

 

Jégkorong

    Magyar Kupa, négyes döntő (Miskolc):

    3. forduló:

Ferencváros - Dab.Docler 13.30

Miskolci Jegesmedvék - Sapa Fehérvár AV19 17.00

    U18-as női vb, Budapest, Jégpalota a bennmaradásért, 3. mérkőzés (ha szükséges): Magyarország-Japán 16.00

a 3. helyért 15.00

döntő 18.30

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

    a 7-12. helyért:

SZESE Győr - Orosháza-Linamar 18.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I, középszakasz, alsóház:

Zalakerámia-ZTE KK - EGIS Körmend 18.00

    Női NB I, középszakasz:

PINKK Pécsi 424 - ZTE NKK 18.00

Uniqa Euroleasing Sopron-Atomerőmű KSC Szekszárd 20.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 22. forduló:

Videoton FC - DVSC-TEVA 16.30 (+FOTÓ)

Szombathelyi Haladás-Újpest FC 18.30

 

Rali

    Miskolc-rali, az ob I. futama

 

Röplabda

    Férfi NB I, döntő, 3. mérkőzés:

Fino Kaposvár – Gorter Kecskemét 17.00

    A 3. helyért, 3. mérkőzés:

Dunaferr SE- MAFC BME 17.00

    Női NB I, döntő, 3. mérkőzés:

Vasas-Óbuda- Linamar Békéscsabai RSE 18.00

    A 3. helyért, 4. mérkőzés (ha szükséges):

Aluprof-TF Budapest- TEVA Gödöllői RC 18.30

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,