Hétvégi hazai sportesemények

2014-02-21
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Február 22., szombat:

Atlétika

Fedettpályás országos bajnokság (Syma Csarnok) 15.00

Téli dobó országos bajnokság, Puskás Stadion, dobófészer 11.30

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

SZESE Győr - Orosháza-Linamar 18.00

PLER Budapest - Mezőkövesd 18.00

    Női NB I:

Ipress Center-Vác - Fehérvár KC 16.00

Érd - EUbility Group-Békéscsaba 18.00

Veszprém Barabás-Duna Takarék - Győri Audi ETO KC 18.00

 

Kosárlabda

    Adria Liga, 21. forduló:

Szolnoki Olaj-Igokea (bosnyák) 17.00

    Férfi NB I:

MARSO Nyíregyházi KK-Kaposvári KK 18.00

EGIS Körmend - Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00

Naturtex-SZTE-Szedeák - FORTRESS Jászberény 18.00

Zalakerámia-ZTE KK - Pécsi VSK-PANNONPOWER 18.30

    Női NB I, középszakasz:

ZTE NKK-Ceglédi EKK 16.00

MTK-Budapest - Aluinvent DVTK Miskolc 18.00

PINKK Pécsi 424-Atomerőmű KSC Szekszárd 19.30

 

Labdarúgás

    Ligakupa, nyolcaddöntő, első mérkőzések:

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - Lombard Pápa Termál FC 13.00

Szigetszentmilós-Szolnoki MÁV FC 14.00

Szombathelyi Haladás-Ferencváros 14.00

PMFC-Matias - MVM Paks 16.00

 

Ritmikus gimnasztika

KFK Grácia nemzetközi kupa, Budapest

 

Röplabda

    Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:

Fatum-Nyírsuli - Aluprof-TF-Budapest 13.00

MTK Budapest - Vasas-Óbuda 14.00

Linamar-BRSE - UTE 17.00

 

Vízilabda

    Férfi BL, főtábla, A csoport, 6. forduló:

ZF-Eger - Primorje Rijeka (horvát) 19.00

    Férfi ob I., 19. forduló:

KSI SE - Szeged VE 11.00

Kaposvári VK-Debreceni VSE 16.00

Ybl - BVSC-Zugló 18.00

Szentesi VK - RacioNet-Honvéd 18.00

 

Február 23., vasárnap:

Atlétika

Fedettpályás országos bajnokság (Syma Csarnok) 13.30

 

Fallabda

Országos bajnokság, Római Teniszakadémia 10.00

 

Jégkorong

    Mol Liga:

Dab.Docler-HSC Csíkszereda (román) 18.00

Miskolci Jegesmedvék-FTC 18.00

 

Kézilabda

    Férfi EHF Kupa, 16-os főtábla, A csoport, 3. forduló:

Csurgó-Lugi HF (svéd) 19.15

    Női NB I:

Eszterházy KFSC-Globál Safe - MTK Budapest 18.00

Dunaújvárosi KKA - Siófok-Galérius Fürdő 18.00

 

Kosárlabda

    Női NB I, középszakasz:

MKB Euroleasing Vasas - PEAC-PÉCS 17.30

HAT-AGRO UNI Győr - Uniqa Euroleasing Sopron 18.00

 

Ritmikus gimnasztika

    KFK Grácia nemzetközi kupa, Budapest

 

Röplabda

    Férfi NB I, negyeddöntő 2. mérkőzések:

MAFC-BME - Dági KSE 16.00

Sümegi RE-FINO Kaposvár 17.00

Vegyész RC-Kazinbarcika - Dunaferr SE 17.30

Szolnoki Főiskola RKSI-Gorter Kecskemét RC 18.00

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,