Hétvégi hazai sportesemények

2013-09-13
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Szeptember 14., szombat:

Atlétika

    Összetett ob, Iharos Sándor Atlétika pálya 11.00

 

Autósport

Renualt World Series, Hungaroring 9.00

 

Jégkorong

    Osztrák liga (EBEL):

Sapa Fehérvár AV19-HC Bozen (olasz) 17.30

 

Kerékpár

    Triál ob, Borsodnádasd, Mátéhegyi Ökopark

 

Kézilabda

    - Női BL, selejtező (főtáblára jutásért), Népliget, Elek Gyula Aréna:

    elődöntő:

Érd-Zug (svájci) 15.00 

FTC-Rail Cargo Hungaria - Lokomotiva Zagreb (horvát) 18.00 

    - Férfi NB I:

Pick Szeged-Vác 18.00

Csurgó-SZESE Győr 18.00

PLER Budapest-Balatonfüred 18.00

B.Braun Gyöngyös-Mezőkövesd 18.00

    - Női NB I:

Ipress Center-Vác - Eszterházy KFSC-Globál Safe 18.00

Siófok-Galérius Fürdő - Győri Audi ETO KC 18.00

 

Labdarúgás

    - OTP Bank Liga, 7. forduló:

Újpest FC-Szombathelyi Haladás 14.00

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - PMFC-Matias 16.00

Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK 16.00

Budapest Honvéd-Mezőkövesd-Zsóry FC 18.00 

Lombard Pápa Termál FC-Ferencváros 20.00

    - Ness Hungary NB II, 5. forduló:

Dunaújváros-Soproni Vasutas 16.30

Ajka-Balmazújváros 16.30

Kozármisleny-Gyirmót 16.30

Szigetszentmiklós--Szolnoki MÁV FC 16.30

Kisvárda-FGSZ Siófok 16.30

Vasas-ZTE FC 16.30

FC Tatabánya-Nyíregyháza Spartacus 16.30

Békéscsaba-Cegléd 19.00

    Audi Kupa, U16-os labdarúgótorna, Győr

 

Röplabda

    - Férfi NB I:

Dunaferr SE - SZESE 16.00  

Vegyész RC Kazincbarcika-DEAC 18.00

    - Női NB I:

UTE - MTK-Budapest 16.00

 

Sportlövészet

    Puska, pisztoly 50 méteres országos bajnokság, Mexikói út 9.30

 

Szabadidősport

    Nyárbúcsúztató éjszakai futóverseny, Városliget 21.00

    A XIII. budapesti Nagy Sportágválasztó (Merkapt Sportközpont (Budapest, X., Maglódi út 12/A) 9.00

    Atomfutás, Paks

 

Vízilabda

    - Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzések:

ZF-Eger - A-HÍD Szeged VE 17.00

RacioNet-Honvéd - Kaposvári VK, Kőér utca 18.00

Debreceni VSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC 18.00

Széchenyi Bank-FTC - TEVA-Vasas, Népliget 18.00

 

 

Szeptember 15., vasárnap:

Atlétika

    Összetett ob, Iharos Sándor Atlétika pálya 11.00

 

Autósport

Renualt World Series, Hungaroring 9.00

 

Jégkorong

    - MOL Liga:

Dab.Docler-Miskolci Jegesmedvék 18.00

UTE-Corona Brasov (román) 18.30

FTC-HSC Csíkszereda (román) 19.00

    - Osztrák liga (EBEL):

Sapa Fehérvár AV19-Vienna Capitals (osztrák) 17.30

 

Kézilabda

    - Női BL, selejtező (főtáblára jutásért), Népliget, Elek Gyula Aréna:

a 3. helyért: 14.00

döntő: 16.15

 

Labdarúgás

    - OTP Bank Liga, 7. forduló:

DVSC-TEVA - Videoton FC 16.30 

MTK Budapest-Győri ETO FC 18.30 

    Audi Kupa, U16-os labdarúgótorna, Győr

    

Röplabda

    Férfi NB I:

Szolnoki Főiskola RKSI-Sümegi RSE 16.00

    Női NB I:

LINAMAR-Békéscsabai RSE - Vasi Sport Akadémia 16.00  

Aluprof-TF-Budapest - VESC 17.00  

ALBRECHT MVSC MVSI - 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00

 

Sportlövészet

    Puska, pisztoly 50 méteres országos bajnokság, Mexikói út 9.15

 

Szabadidősport

    Tó-futás, Tata

 

Vízilabda

    - Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágók:

Kaposvári VK - RacioNet-Honvéd 16.00

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC - Debreceni VSE 16.00

A-HÍD Szeged VE - ZF-Eger 17.00

TEVA-Vasas - Széchenyi Bank-FTC, Komjádi uszoda 19.00

 

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,