Hétvégi hazai sportesemények

2013-03-29
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

 

Március 30., szombat:

Kézilabda

    Női NB I:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Budapest Bank-Békéscsaba 15.00

Veszprém Barabás-Duna Takarék - Vác 18.00

 

Kosárlabda

    Férfi Magyar Kupa négyes döntő, Paks:

    elődöntő:

Atomerőmű SE–Alba Fehérvár 18.00

Pécsi VSK-PANNONPOWER – Szolnoki Olaj KK 20.30

    Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés: 

ZTE NKK - Work Force DVTK Miskolc 17.30

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 21. forduló:

MTK Budapest-Budapest Honvéd 14.00

MVM Paks-Szombathelyi Haladás 15.00

Kecskeméti TE Phoenix Mecano - PMFC-Matias 16.00

Ferencváros-Eger, Puskás Ferenc Stadion 18.30

    Ness Hungary NB II, 20. forduló:

    Keleti csoport:

Putnok-Orosháza 15.00

Cegléd-Balmazújváros 15.00

Szolnoki MÁV FC-Vasas 15.00

Dunakanyar-Vác - DVSC-TEVA II 15.00

Nyíregyháza Spartacus-Békéscsaba 17.00

    Nyugati csoport:

Puskás Akadémia-Győri ETO FC II 11.00

Kaposvári Rákóczi II-Ajka 15.00

Csákvár-Kozármisleny 15.00

ZTE FC-FC Tatabánya 15.00

    Puskás Suzuki Kupa nemzetközi utánpótlástorna:

    B csoport: 

Budapest Honvéd-Panathinaikosz (görög), Felcsút 14.00

    A csoport: 

Puskás Akadémia-Real Madrid (spanyol), Felcsút 16.15

 

Torna

    Női csapatbajnokság, I. forduló, Százhalombatta

 

Úszás

    Budapest Open, Komjádi uszoda, 2., befejező nap, selejtezők 9.30, döntők 17.00

 

 

Március 31., vasárnap:

Kézilabda

    Női NB I:

Fehérvár KC - ÉTV-Érd 18.00

BSE - Siófok-Galérius Fürdő 18.00

 

Kosárlabda

    Férfi Magyar Kupa négyes döntő, Paks:

a 3. helyért 18.00

döntő 20.30

    Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés:

PINKK Pécsi 424 - PEAC-Pécs 18.00, Komló

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 21. forduló:

DVSC-TEVA - Újpest FC 16.30

Győri ETO FC-Diósgyőri VTK 18.30

    Ness Hungary NB II, 20. forduló:

    Keleti csoport:

Mezőkövesd-Kazincbarcika 16.00

Budapest Honvéd II-Újpest FC II 16.00

    Nyugati csoport:

BKV Előre-Gyirmót 16.00

Soproni Vasutas-MVM Paks II 16.00

    U17-es Eb-selejtező, elitkör, 3. (utolsó) forduló:

Svédország-Magyarország 14.30, Telki 

Fehéroroszország-Finnország 14.30, Tatabánya   

    Puskás Suzuki Kupa nemzetközi utánpótlástorna:

    A csoport: 

Hagi Akadémia (román)-Real Madrid (spanyol), Felcsút 14.00

    B csoport: 

Melbourne Football Institute (ausztrál)-Panathinaikosz (görög), Felcsút 16.00

 

Forrás: MTI

 

 

Címkék: sportesemény,