Hazai sportesemények a hétvégén

2013-02-15
A hétvégi hazai események:

 

Február 16., szombat:

Atlétika

Országos fedettpályás összetett bajnokság, Syma-csarnok, 10.00  

 

Cselgáncs

Hungária Kupa, Körcsarnok 10.00

 

Gyorskorcsolya

Összetett országos bajnokság, Városliget, nők: 500 m, 1500 m, férfiak: 500 m, 3000 m 8.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

B.Braun Gyöngyös - FTC-PLER Budapest 16.15

    Női NB I:

Vác-Kiskunhalas 18.00

    Férfi BL, D csoport, 9. forduló:

Pick Szeged - Dinamo Minszk (fehérorosz) 15.30

 

Kosárlabda

    Férfi Adria Liga, 21. forduló: 

Szolnoki Olaj-Ljubljana (szlovén) 17.00

    Férfi NB I:

Sopron KC-TOP COP Security Jászberény 18.00

Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00

Körmend - Pécsi VSK-PANNONPOWER 18.00

    Női NB I, középszakasz, felsőház (magyar-szlovák bajnokság): 

PEAC-Pécs - Samorin (szlovák) 18.00

Ruzomberok (szlovák) - HAT-AGRO UNI Győr 18.00

    Női NB I, köszépszakasz, alsóház:

Ceglédi EKK - BSE-FCSM 17.00

MKB Euroleasing Vasas-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.30

 

Ritmikus gimnasztika

VI. KFK Grácia Nemzetközi Kupa, Pestszentimre 10.00

 

Röplabda

    Férfi NB I:

    Negyeddöntő, 2. mérkőzések:

PTE-PEAC - FINO Kaposvár 15.00   

Vegyész RC Kazincbarcika-Dági KSE 17.30

 

Tenisz

Valentin napi párosverseny (Budapest, Tabáni Tenisz Center) 8.30

 

Vízilabda

    Férfi Volvo Kupa, Kecskemét, 2. nap:

Magyar Juniorválogatott–Románia 15.00

Magyarország–Kanada 17.00

    Férfi Vodafone ob I: 

A-HÍD Szeged VE - PVSK-Fűszért 11.00

 

Február 17., vasárnap:

Atlétika

Országos fedettpályás összetett bajnokság, Syma-csarnok, 10.00 

 

Cselgáncs

Hungária Kupa, Körcsarnok 10.00

 

Gyorskorcsolya

Összetett országos bajnokság, Városliget, nők: 1000 m, 3000 m, férfiak: 1500 m, 5000 m 8.00

 

Jégkorong

    MOL Liga:

Dab.Docler - Corona Brassó (román) 18.00

Újpest-HSC Csíkszereda (román) 18.30

FTC-ESMTK - Nové Zámky (szlovák) 19.00

    Osztrák liga (EBEL):

    alsóházi középszakasz (7-12. helyért):

Sapa Fehérvár AV19 -Red Bull Salzburg (osztrák) 17.30

 

Kézilabda

    Női BL, középdöntő:

    II. csoport, 3. forduló:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Krim Ljubljana (szlovén), Dabas 15.15

 

Kosárlabda

    Női NB I, középszakasz, felsőház (magyar-szlovák bajnokság): 

Work Force DKSK-Miskolc - Piesanske Cajky (szlovák) 17.30

PEAC-Pécs - Samorin (szlovák) 18.00

    Női NB I, középszakasz, alsóház:

Bácsbasket Kft.-ZTE NKK 19.00

 

Ritmikus gimnasztika

VI. KFK Grácia Nemzetközi Kupa, Pestszentimre 10.00

 

Röplabda

    Férfi NB I:

    Negyeddöntő, 2. mérkőzések:

MAFC-BME MAPEI - Kádár Kecskeméti RC 18.00   

Szolnoki Főiskola RKSI-Dunaferr SE 19.00 

    Alapszakasz:

DEAC-Sümegi RC 17.00

    Női NB I:

    Negyeddöntő, 2. mérkőzések:

NRK-Nyíregyháza - Aluprof-TF-Budapest 17.00   

ALBRECHT MVSC - Budapest Bank-Békéscsabai RC 17.00

UTE-TEVA Gödöllői RC 17.00  

Budapest SE-Vasas Óbuda 19.00

 

Vízilabda

    Férfi Volvo Kupa, Kecskemét, 3., befejező nap:

Magyar Juniorválogatott–Kanada 9.30

Magyarország–Románia 11.30

 

Forrás: MTI

 

Címkék: sportesemény,