Európa Liga - A csütörtöki program

2013-11-06
Csütörtökön folytatódnak a labdarúgó Európa Liga csoportküzdelmei.

 

Európa Liga, csoportkör 4. forduló:

 

A csoport:

Kubany (orosz)-Swansea City (angol) 18.00

St. Gallen (svájci)-Valencia (spanyol) 19.00

A csoport állása: 1. Swansea City 7 pont, 2. FC Valencia 6, 3. St. Gallen 3, 4. Kubany 1

 

B csoport:

Ludogorec (bolgár)-Csernomorec Odessza (ukrán) 19.00 

PSV Eindhoven (holland)-Dinamo Zagreb (horvát) 19.00

A csoport állása: 1. Ludogorec 9 pont, 2. PSV Eindhoven 4, 3. Csernomorec Odessza 3, 4. Dinamo Zagreb 1

 

C csoport:

Esbjerg (dán)-Elfsborg (svéd) 19.00

Standard Liége (belga)-Salzburg (osztrák) 19.00

A csoport állása: 1. Salzburg 9 pont, 2. Esbjerg 6, 3. Standard Liége 1 (3-5), 4. Elfsborg 1 (2-7)

 

D csoport:

Rubin Kazany (orosz)-Wigan Athletic (angol) 18.00

Maribor (szlovén)-Zulte Waregem (belga) 19.00

A csoport állása: 1. Rubin Kazany 7 pont, 2. Wigan Athletic 5, 3. Maribor 3, 4. Zulte Waregem 1

 

E csoport:

Dnyipro (ukrán)-Pacos Ferreira (portugál) 19.00

Pandurii (román)-Fiorentina (olasz) 19.00

A csoport állása: 1. Fiorentina 9 pont, 2. Dnyipro 6, 3. Pandurii 1 (1-5), 4. Pacos Ferreira 1 (1-6)

 

F csoport:

APOEL (ciprusi)-Girondins Bordeaux (francia) 19.00

Makkabi Tel-Aviv (izraeli) -Eintracht Frankfurt (német) 19.00

A csoport állása: 1. Eintracht Frankfurt 9 pont, 2. Makkabi Tel-Aviv 4, 3. Girondins Bordeaux 3, 4. APOEL 1

 

G csoport:

Rapid Wien (osztrák)-Genk (belga) 21.05

Thun (svájci)-Dinamo Kijev (ukrán) 21.05

A csoport állása:  1. Genk 7 pont, 2. Dinamo Kijev 4, 3. Thun 3, 4. Rapid Wien 2

 

H csoport:

Sevilla (spanyol)-Slovan Liberec (cseh) 21.05

Estoril (portugál)-SC Freiburg (német) 21.05

A csoport állása: 1. Sevilla 7 pont, 2. Slovan Liberec 5, 3. SC Freiburg 2, 4. Estoril 1

 

I csoport:

Rijeka (horvát)-Olympique Lyon (francia) 21.05

Guimaraes (portugál)-Real Betis (spanyol) 21.05

A csoport állása: 1. Real Betis és Olympique Lyon 5 pont (2-1), 3. Guimaraes 4, 4. Rijeka 1

 

J csoport:

Legia Warszawa (lengyel)-Trabzonspor (török) 21.05

Lazio (olasz)-Apollon Limasszol (ciprusi) 21.05

A csoport állása: 1. Trabzonspor 7 pont, 2. SS Lazio 5, 3. Apollon Limasszol 4, 4. Legia Warszawa 0

 

K csoport:

Tromsö (norvég)-Anzsi Mahacskala (orosz) 21.05

Tottenham Hotspur (angol)-Sheriff Tiraspol (moldovai) 21.05

A csoport állása: 1. Tottenham Hotspur 9 pont, 2. Anzsi Mahacskala 4, 3. Sheriff Tiraspol 2, 4. Tromsö 1

 

L csoport:

AZ Alkmaar (holland)-Sahtyor Karagandi (kazah) 21.05 

Makkabi Haifa (izraeli)-PAOK (görög) 21.05

A csoport állása: 1. PAOK Szaloniki 7 pont, 2. AZ Alkmaar 5, 3. Sahtyor Karagandi 2, 4. Makkabi Haifa 1

 

Forrás: MTI

Címkék: labdarúgás,