Élő tv-sportközvetítések - Szombat

2015-12-12
A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban

December 12., szombat:

 

M4 Sport

6.45 és 9.27: Rövidpályás gyorskorcsolya vk, Sanghaj

11.57: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szolnoki Dózsa-Közgép - Szeged-Diapolo, Eger

13.27: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, A-Híd-OSC-Újbuda - ZF-Eger, Eger

15.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - MTK Budapest

18.00: Labdarúgás, a 2016-os franciaországi Európa-bajnokság csoportjainak sorsolása

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest FC

 

Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Los Angeles Kings

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Deportivo La Coruna

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Espanyol

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Sporting Gijón

 

Sport 2

4.00: Ökölvívás, profi gála, San Juan, Nonito Donaire-César Juárez

 

Sport M

13.55: Lóverseny, ügető

 

Eurosport

9.15: Alpesi sí vk, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Val d'Isere

10.30: Alpesi sí vk, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Aare

11.30: Sílövészet, vk, Ausztria, női üldözéses verseny

12.15: Alpesi sí vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Val d'Isere

13.30: Alpesi sí vk, női óriás-műlesiklás, 2. futam, Aare

14.30: Sílövészet, vk, Ausztria, férfi üldözéses verseny

15.45: Síugrás, vk, egyéni, Nizsnij Tahil

18.45: Sznúker, Európa Torna, Gibraltár

 

Eurosport 2

11.00: Sífutás, vk, Davos, női 15 km szabadstílusú

12.00: Hódeszka, vk, Montafon

12.30: Hódeszka, vk, Carezza

13.45: Sífutás, vk, Davos, férfi 30 km szabadstílusú

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Ingolstadt

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Mönchengladbach

20.45: Műkorcsolya, GP, Spanyolország, férfi szabadprogram

 

Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Everton

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Swansea City

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Internazionale

 

Digisport 2

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hearts

15.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Nice

18.00: Kézilabda, SEHA Liga, MVM-Veszprém - Borac Banja Luka

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lorient

 

Digisport 3

11.30: Tenisz, International Premier Tennis League

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Torino