Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-10-18
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 18., szerda:

    M4 Sport

18.00: Vízilabda, női ob I, FTC - BVSC-Zugló Diapolo

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Chelsea-AS Roma

 

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Qarabag-Atlético Madrid

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Barcelona-Olimpiakosz Pireusz

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

16.00: Jégkorong, KHL, Jugra Hanti-Manszijszk - Amur Habarovszk

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München-Celtic Glasgow

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

 

    Eurosport 2

13.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Ghána-Niger

16.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Brazília-Honduras

 

    Digisport 1

10.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

13.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva 

19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Szpartak Volvograd

 

    Digisport 2

13.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Bnei Herzliya

 

    Digisport 3

13.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

19.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

 

    Film Mánia

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Benfica-Manchester United

 

október 19., csütörtök:

    M4 Sport

15.30: Labdarúgás, női vb-selejtező, Magyarország-Horvátország

17.35: Kézilabda, női NB I, Dunaújvárosi KKA-Siófok KTC

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.00: Jégkorong, KHL, Lokomotiv Jaroszlavl-Nyefytehimik Nyizsnyekamszk

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

 

    Eurosport 2

19.30: Kerékpár, pályakerékpár, Európa-bajnokság, Berlin

 

    Digisport 1

13.00: Tenisz, WTA-torna, Luxembourg

16.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Asztana - Maccabi Tel-Aviv

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Nice-Lazio

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, AC Milan-AEK Athén

 

    Digisport 2

15.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Zorja-Hertha BSC

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Everton-Lyon

 

    Digisport 3

11.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Hapoel Beer-Sheva - FCSB

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Young Boys

 

    RTL II

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Crvena zvezda-Arsenal

 

Forrás: MTI