Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-11-28
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 28., szerda:

    M4 Sport

18.30: Kézilabda, férfi NB I, B.Braun Gyöngyös-Telekom Veszprém 

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Paris Saint-Germain - Liverpool FC 

 

    Sport 1

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Flensburg - MOL-Pick Szeged

 

    Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Moszkva - Slovan

 

    Eurosport 1

19.45: Labdarúgás, női U17-es vb, Uruguay, elődöntő, Új-Zéland - Spanyolország

22.50: Labdarúgás, női U17-es vb, Uruguay, elődöntő, Mexikó-Kanada

 

    Digisport 1

17.15: Röplabda, női Challenge Kupa, a 32 között, 1. mérkőzés, Vasas Óbuda-UVT Agroland Timisoara 

19.45: Röplabda, férfi Challenge Kupa, a 32 között, 1. mérkőzés, LV Sport Pénzügyőr SE-Belogorje Belgorod 

 

    Spíler1 TV

18.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Lokomotiv Moszkva-Galatasaray

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Porto-Schalke 04

 

    Spíler2 TV

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Atlético Madrid-AS Monaco

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Tottenham Hotspur-Internazionale

 

november 29., csütörtök:

    M4 Sport

13.30: Labdarúgás, női NB I, Ferencváros-MTK Hungária

18.00: Kosárlabda, férfi világbajnok selejtező, Horvátország-Magyarország

 

    Sport 1

18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, BATE Boriszov-Vidi FC

 

    Sport 2

19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Göppingen

20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Franciaország-Oroszország

 

    Digisport 1

16.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 5. forduló, Asztana-Dinamo Kijev

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 5. forduló, AC Milan-Dudelange

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 5. forduló, Chelsea-PAOK

 

    Digisport 2

16.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 5. forduló, Szpartak Moszkva-Rapid Wien

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 5. forduló, Vorszkla-Arsenal

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 5. forduló, Glasgow Rangers-Villarreal

 

    Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 5. forduló, Salzburg-Leipzig

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 5. forduló, Standard Liége-Sevilla

 

    Spíler1 TV

 3.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Colorado Avalanche-Pittsburgh Penguins

 

Forrás: MTI