Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-02-27
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 27., szerda:

    M4 Sport

17.45: Kézilabda, női NB I, DVSC-Győr

19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Kaposvári Rákóczi-Budaörs

 

    Duna World

18.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Eger-Pro Recco

20.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Crvena zvezda 

 

    Sport 1

17.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Hannover-Szolnoki Dózsa

20.15: Labdarúgás, Spanyol Kupa, elődöntő, visszavágó, Real Madrid-Barcelona

 

    Sport 2

11.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

19.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Nantes

21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Fiorentina-Atalanta

 

    Eurosport 1

13.30: Északisí-világbajnokság, Seefeld, sífutás, férfi 15 km klasszikus

16.15: Északisí-világbajnokság, Seefeld, női síugrás

 

    Eurosport 2

12.00: Kerékpár, az Egyesült Arab Emírségek körversenye, 4. szakasz

18.00: Pályakerékpár, világbajnokság, Pruszkow, 1. nap

 

    Digisport 1

18.15: Vízilabda, férfi Eurokupa, elődöntő, visszavágó, OSC Újbuda-Jadran Carine 

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur

 

 

február 28., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, negyeddöntő, Győr, Győr-Sopron

19.45: Röplabda, férfi Extraliga, Kecskemét-Pénzügyőr

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, Exeter

 

    Sport 2

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

19.00: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-THW Kiel

20.45: Labdarúgás, Spanyol Kupa, elődöntő, visszavágó, Valencia-Betis

 

    Eurosport 1

10.30: Északisí-világbajnokság, Seefeld, északi összetett, síugrás

12.30: Északisí-világbajnokság, Seefeld, sífutás, női 4x5 km váltó

14.45: Északisí-világbajnokság, Seefeld, északi összetett, sífutás

16.00: Északisí-világbajnokság, Seefeld, síugrás, férfi selejtező

18.30: Pályakerékpár, világbajnokság, Pruszkow, 2. nap

 

    Digisport 1

 1.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Anadolu Efes

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Olimpia Milano

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Zalgiris Kaunas

 

    Digisport 3

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria-Panathinaikosz

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Toronto Maple Leafs-Edmonton Oilers

 

Forrás: MTI