Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-09-26
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 26., szerda:

    M4 Sport

12.30: Kosárlabda, női világbajnokság, mérkőzés a negyeddöntőbe jutásért

14.15: Cselgáncs, világbajnokság, Baku, női +78 kg és férfi +100 kg

17.45: Kézilabda, férfi NB I, Ferencváros - MOL-Pick Szeged

19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi FC-Mezőkövesd Zsóry

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Fortuna Düsseldorf-Bayer Leverkusen

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-VfB Suttgart

 

    Sport 2

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - Meskov Breszt

 

    Eurosport 1

 8.30 és 13.25: Sznúker, China Open

14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, férfi elit időfutam

 

    Eurosport 2

13.25: Sznúker, China Open

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

13.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Chelsea 

 

    Digisport 2

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

17.00: eSport, FIFA 19 Konzolvilág Kezdőrúgás Kupa

18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Lazio

21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna

 

    Digisport 3

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Strasbourg 

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Reims

 

    Spíler2

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-FC Barcelona

21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid

 

szeptember 27., csütörtök:

    M4 Sport

14.00: Cselgáncs, világbajnokság, Baku, csapatverseny

19.45: Labdarúgás, női NB I, Diósgyőri VTK-MTK Hungária FC

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Greuther Fürth-Hamburger SV

 

    Sport 2

19.00: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Melsungen

 

    Eurosport 1

 9.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, junior női verseny

14.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, junior férfiverseny

 

    Eurosport 2

 8.25, 13.25: Sznúker, China Open

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent, negyeddöntők

18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Sassuolo

21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-AC Milan 

 

    Digisport 2

 8.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan, negyeddöntők

17.00: eSport, FIFA 19 Konzolvilág Kezdőrúgás Kupa

 

    Digisport 3

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent, negyeddöntő 

 

    Spíler2

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe

21.45 Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Real Betis

 

Forrás: MTI