Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-04-18
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 18., szerda:

    M4 Sport

18.30: Vízilabda, Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Jadran Carine

20.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Puskás Akadémia-Debreceni VSC

 

    Sport 1

17.15: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ukrajna

21.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao

 

    Sport 2

16.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Spandau Berlin

20.00: Darts, Premier League, Rotterdam

 

    Eurosport 1

13.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 3. szakasz

14.30: Kerékpár, Vallon Nyíl

 

    Eurosport 2

15.30: Kerékpár, horvát körverseny, 2. szakasz

 

    Digisport 1 

11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

18.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda - Barceloneta

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Juventus

 

    Digisport 2

18.15: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

18.55: Vízilabda, Eurokupa, döntő, visszavágó, Banco BPM SM Busto - FTC-PQSWaterpolo

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AC Milan

 

    Spíler TV 

20.15: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Manchester United

 

április 19., csütörtök:

 

    M4 Sport

17.45: Kézilabda, női NB I, Budaörs-Békéscsaba

 

    Sport 1

19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid

 

    Sport 2

20.00: Darts, Premier League, 12. állomás, Rotterdam

 

    Eurosport 1

14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 4. szakasz

15.30: Kerékpár, horvát körverseny, 3. szakasz

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Charleroi 

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, CSZKA Moszkva-Himki Moszkva

 

    Digisport 3

18.55: Kézilabda, német bajnokság, Hannover - Rhein-Neckar Löwen

 

    Spíler TV

 4.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Anaheim Ducks

 

Forrás: MTI