Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-04-04
A szerdai és a csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 4., szerda:

    M4 Sport

17.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, MTK Budapest-Újpest FC

19.25: Labdarúgás, a Magyar Kupa elődöntőjének sorsolása

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, FC Barcelona-AS Roma

 

    Sport 1

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Liverpool-Manchester City

 

    Sport 2

18.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, CSZKA Moszkva-SZKA Szentpétervár

 

    Eurosport 1

 8.00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking

15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 3. szakasz

 

    Eurosport 2

13.15: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking

16.00: Kerékpár, Europe Tour, Scheldeprijs

    

    Digisport 1

16.00 és 20.40: Tenisz, WTA-torna, Charleston 

18.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

 

    Digisport 2

18.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Monaco

22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey 

 

    Digisport 3

18.25: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztria

 

április 5., csütörtök:

    M4 Sport

15.45: Vízilabda, férfi Európa Kupa, nyolcas döntő, csoportkör, első forduló, Magyarország-Görögország

17.45: Labdarúgás, női világbajnoki selejtező, Magyarország-Svédország

19.45: Futsal, barátságos mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

 

    Sport 1

 4.00: Labdarúgás, CONCACAF Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzés, Chivas-New York Red Bulls

20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Liverpool

 

    Sport 2

16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Traktor Cseljabinszk-Ak Barsz Kazany

 

    Eurosport 1

 7.45: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking

15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 4. szakasz

 

    Eurosport 2

13.15: Sznúker, Kínai bajnokság, Peking

22.30: Curling, férfi világbajnokság, Las Vegas, Németország-Japán

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston 

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Crvena zvezda

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Atlético Madrid-Sporting CP

 

    Digisport 2

17.00 és 23.05: Tenisz, WTA-torna, Charleston

19.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Unicaja Málaga

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, RB Leipzig-Olympique Marseille

 

    Digisport 3

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Lazio-RB Salzburg

 

    Spíler1 TV

 4.05: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Minnesota Wild

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Arsenal-CSZKA Moszkva

 

Forrás: MTI