Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-01-17
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 17., szerda: 

    M4 Sport

11.20: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi rövidprogram

17.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Varasd, Magyarország-Csehország

20.15: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, MAC Budapest-UTE

 

    Sport 1

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Zágráb, Németország-Macedónia

20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Varasd, Spanyolország-Dánia

 

    Sport 2

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, Chelsea-Norwich

 

    Eurosport 1

 8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

 8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, páros rövidprogram

 

    Digisport 1

18.40: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Sevilla

21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Espanyol-Barcelona

 

    Digisport 2

18.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Egis Körmend-Alba Fehérvár

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Dijon

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Lyon

 

 

január 18., csütörtök:

    M4 Sport

12.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, női rövidprogram

16.55: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, páros kűr

 

    Sport 2

18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő

20.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő

 

    Eurosport 1

 1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.30: Sílövészet, vk, női sprint, Rasen-Antholz

15.45: Síugrás, vk, sírepülés, Oberstdorf, selejtező

17.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, páros kűr, Moszkva

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

 1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Valencia

21.30: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Leganés-Real Madrid

 

    Digisport 2

18.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Olimpiakosz

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Brose Bamberg

 

    Digisport 3

20.05: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi Tel-Aviv - Crvena zvezda

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-Montreal Canadiens

 

Forrás: MTI