Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-12-19
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 19., szerda:

    M4 Sport

17.30: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, elődöntő, Kasima Athlers (japán)-Real Madrid (spanyol), Abu-Dzabi   

20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Telekom Waterpolo - ZF-Eger 

 

    Sport 1

13.30 és 20.15: Darts, PDC-világbajnokság, London

18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnoki Dózsa-Olimpiakosz

 

    Sport 2

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-RB Leipzig

 

    Eurosport 1

 9.45 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Saalbach

11.00: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Val Gardena

 

    Digisport 1

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Lukoil Levszki

20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Arsenal-Tottenham Hotspur

 

    Digisport 2

18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Zalgiris Kaunas

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Chelsea-Bournemouth

 

    Digisport 3

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Panathinaikosz

 

 

december 20., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-TTT Riga

 

    Sport 1

13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Lokomotiv Jaroszlavl

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Eurosport 1

 9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Saalbach

18.45: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km sprint, Nove Mesto

 

    Digisport 1

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Anadolu Efes

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Barcelona

 

    Digisport 2

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Gran Canaria

 

    Digisport 3

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Buducnost-Fenerbahce

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Washington Capitals-Pittsburgh Penguins

 

Forrás: MTI