Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-10-24
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 24., szerda

    M4 Sport

10.30 és 13.15: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest

16.45: Vízilabda, férfi világliga-selejtező, Magyarország-Németország

18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szlovákia

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-Internazionale

 

    Duna World

16.30 és 17.45:  Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

 

    Sport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

 

    Eurosport 1

20.55: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

 

    Eurosport 2

 8.00: Kerékpár, Tour of Hainan, 2. szakasz

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

18.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, Atomerőmű KSC Szekszárd-Cinkarna Celje 

 

    Spíler 1

 3.05: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Pittsburgh Penguins

18.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Fc Bruges-AS Monaco

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Lokomotiv Moszkva-Porto

 

    Spíler 2

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, PSV Eindhoven-Tottenham Hotspur

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Paris Saint-Germain-SSC Napoli

 

október 25., csütörtök:

    M4 Sport

10.30 és 13.15: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest

15.00: Labdarúgás, női NB I, FTC-Haladás Viktória

20.00: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-UTE

 

    Duna World

16.45 és 18.00: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

 

    Sport 1

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, PAOK-Vidi FC

 

    Sport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

 

    Eurosport 1

11.30: Kerékpár, francia nemzeti körverseny 

20.55: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

 

    Eurosport 2

 7.30: Kerékpár, Tour of Hainan, 3. szakasz

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

18.35: Labdarúgás, Európa Liga, Sporting-Arsenal

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Chelsea-BATE

 

    Digisport 2

 7.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

18.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Miskolc-Detva

21.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria-CSZKA Moszkva

 

    Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa Liga, Leipzig-Celtic

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rennes-Dinamo Kijev

 

    Spíler1 TV

 1.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Toronto Maple Leafs

 

Forrás: MTI