Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-10-09
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

 Skip Navigation Links

Kapcsolódó hírek

Összefűzés nélkül

Javítás nélkül

Nyomtatóbarát változat

Vágólapra másolásNyomtatás

 

 

 

október 9., szerda

    M4 Sport

 9.45: Minifutball, világbajnokság, Perth, negyeddöntő, Magyarország-Ukrajna

13.30: Torna, világbajnokság, férfi csapatverseny, Stuttgart

17.45: Futsal, Bajnokok Ligája, Berettyóújfalu-SC KPRF

19.30: Kosárlabda, női NB I, Győr-DVTK

 

    Duna World

18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Hannover

 

    Sport 1

17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, csoportkör, Trinec-Lausanne

20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Argentína

 

    Sport 2

13.30: Lósport, Kincsem+

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Zagreb

 

    Eurosport 1

15.30: Kerékpár, Milánó-Torino

16.30, 18.30 és 20.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

 

    Eurosport 2

11.55: Tenisz, WTA-torna, Linz

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

20.15. Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC-Mladost Zagreb

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

 

    Digisport 3

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

 

 

október 10., csütörtök:

    M4 Sport

15.45: Torna, világbajnokság, női egyéni összetett, Stuttgart

20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Horvátország-Magyarország

 

    Sport 1

13.30: Kosárlabda, NBA, felkészülési mérkőzés, Los Angeles Lakers-Brooklyn Nets

19.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Kristianstad-Schaffhausen

20.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Szlovákia-Wales

 

    Sport 2

13.30: Lósport, Kincsem+

15.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Kazahsztán-Ciprus

18.00: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Fehéroroszország-Észtország

20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Hollandia - Észak-Írország

 

    Eurosport 1

13.55 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

 

    Eurosport 2

14.45: Kerékpár, Gran Piemonte

 

    Digisport 1

 5.00 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

 

    Digisport 2

 6.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

 

    Digisport 3

 6.55: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

 

Forrás: MTI