Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-12-06
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 6., szerda:

    M4 Sport

16.45: Női vízilabda ob I, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - UVSE 

18.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, al-Dzsazira - Auckland City 

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid-Borussia Dortmund 

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Oroszország-Japán

17.45: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Németország-Kína

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Liverpool-Szpartak Moszkva

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, AK Barsz-SZKA

20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Brazília-Dánia

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

 

    Digisport 1

18.45: Röplabda, férfi Challenge Kupa, Pénzügyőr - Gazprom-Ugra Szurgut

 

    Film Mánia

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Sahtar Doneck-Manchester City

 

december 7., csütörtök:

    Sport 1

14.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Lengyelország-Magyarország

20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Csehország-Norvégia

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jugra-Avtomobiliszt

18.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Svédország-Argentína

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Rijeka-AC Milan

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Crvena zvezda-1. FC Köln

 

    Digisport 2

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Austria Wien-AEK Athén

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Zorja Luhanszk-Athletic Bilbao

 

    Digisport 3

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Atalanta-Olympique Lyon

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Olympique Marseille-Salzburg

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

 

    Eurosport 2

10.15, 11.15 és 12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, páros és férfi rövid program, Japán

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Calgary Flames

 

    RTL II

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Arsenal-BATE Boriszov

 

Forrás: MTI