Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-10-02
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 2., szerda:

    M4 Sport

13.45: Labdarúgás, U17-es női Eb-selejtező, Magyarország-Bulgária

15.30: Atlétika, világbajnokság, Doha

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Liverpool-Salzburg

 

    Duna World

17.30: Atlétika, világbajnokság, Doha

 

    Sport 1

 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

13.30: Lósport, Kincsem+

 

    Sport 2

 8.30 és 10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Riga-Avangard

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, horvát körverseny, 2. szakasz

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Peking

 

    Spíler 1

18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Genk-Napoli

20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Leipzig-Olympique Lyon

    

    Spíler 2

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Slavia Praha-Borussia Dortmund

20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Barcelona-Internazionale

 

október 3., csütörtök:

    M4 Sport

 6.45: Minifoci, világbajnokság, Ausztrália, Magyarország-Anglia

15.30: Atlétika, világbajnokság, Doha

 

    Sport 1

 4.00, 6.00, 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

13.30: Lósport, Kincsem+

18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ferencváros-Ludogorec

 

    Sport 2

 8.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

17.00: Kézilabda, Német Kupa, Flensburg - Hannover-Burgdorf

19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Leksand-Frölunda

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, horvát körverseny, 3. szakasz

 

    Digisport 1

16.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Asztana-Partizan

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AZ Alkmaar-Manchester United

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Standard Liege

 

    Digisport 2

 6.30 és 13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Wolfsbergerer-AS Roma

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lazio-Rennes

 

    Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, CSZKA Moszkva-Espanyol

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lugano-Dinamo Kijev

 

Forrás: MTI