Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-10-03
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 3., szerda:  

    M4 Sport

16.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Litvánia, Telki 18.30: Kézilabda, férfi NB I, Szeged-Tatabánya

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Tottenham Hotspur-FC Barcelona

 

    Sport 1

 9.15: Tenisz, ATP-torna, Tokió

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Riihimäen Cocks-Dinamo Bucuresti

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Flensburg-Handewitt - Motor Zaporizzsja

 

    Sport 2

 8.30 Tenisz, ATP-torna, Peking

 

    Eurosport 1

14.15: Síugrás, nyári Grand Prix, Klingenthal

16.00 és 18.55: Sznúker, European Masters

 

    Eurosport 2

11.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Klingenthal

12.55: Sznúker, European Masters

 

    Digisport 2

 6.30 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, Peking

 

    Spíler1 TV

18.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Lokomotiv Moszkva-Schalke 04

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Porto-Galatasaray

 

    Spíler2 TV

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Crvena zvezda - Paris Saint-Germain

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, SSC Napoli-FC Liverpool

 

október 4., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Úszás, világkupa, Duna Aréna

19.45: Röplabda, férfi NB I, Vegyész RC Kazincbarcika-Pénzügyőr

 

    Sport 1

 6.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Chelsea-Vidi FC

 

    Sport 2

 8.30 Tenisz, ATP-torna, Peking

19.00: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Hannover

 

    Eurosport 1

12.55 és 18.55: Sznúker, European Masters

 

    Digisport 1

16.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Asztana-Rennes

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AC Milan-Olympiakosz

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Frankfurt-Lazio

 

    Digisport 2

 6.30 és 13.30: WTA-torna, Peking

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Qarabag-Arsenal

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Krasznodar-Sevilla

 

    Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Rosenborg-Leipzig

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Jablonec-Dinamo Kijev 

 

    Spíler 1TV:

 1.35: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Boston Bruins

 4.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Anaheim Ducks

 

Forrás: MTI