Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-07-19
A szerdai és csütötöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 19., szerda:

    M4 Sport

 9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, női 5 km

11.00: Vizes vb, szinkronúszás, szóló szabad gyakorlat, döntő

12.10: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Spanyolország-Szerbia

15.15: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, elődöntő

17.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Japán

18.30: Vizes vb, női toronyugrás, döntő

20.00: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Olaszország

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 2. forduló, visszavágó, Budapest Honvéd - Hapoel Beer-Seva

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.15: Kerékpár, Tour de France, 17. szakasz

17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Spanyolország-Portugália

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Anglia-Skócia

 

    Eurosport 2

10.00: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, selejtező

15.30: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, elődöntő

18.30: Vizes vb, női toronyugrás, döntő

 

    Digisport 1

13.15: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, Bayern München-Arsenal

17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

 

    Digisport 2

13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

július 20., csütörtök:

    M4 Sport

 9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, csapat 5 km, döntő és műugrás, női 3 m, selejtező

11.00: Vizes vb, szinkronúszás, páros szabadgyakorlat, döntő

13.30: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Olaszország-Kína

15.30: Vizes vb, műugrás, női 3 m, elődöntő

18.15: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, döntő és szinkronúszás, szabad kombináció, selejtező

20.00: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Hollandia

 

    Duna World

19.00: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó: Midtjylland-Ferencváros

21.00: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó: Videoton FC-Nömme Kalju

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Kerékpár, La course by le Tour de France, 1. szakasz

12.45: Kerékpár, Tour de France, 18. szakasz

17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Norvégia-Belgium

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Hollandia-Dánia

 

    Eurosport 2

10.00: Vizes vb, műugrás, női 3 m, selejtező

15.30: Vizes vb, műugrás, női 3 m, elődöntő

18.30: Vizes vb, műugrás, férfi 3 m, döntő

 

    Digisport 1

 2.00: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, PSG-AS Roma

17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

 

    Digisport 2

13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

Forrás: MTI