Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-12-11
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 11., szerda:

    M4 Sport

 9.45 és 12.15: Kézilabda, női világbajnokság, középdöntők, Kumamoto

17.45: Úszó, rövidpályás ob, Kaposvár

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München-Tottenham Hotspur

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+

 

    Eurosport 1

13.45 és 19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, 3. nap

 

    Digisport 1

18.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, második csoportkör, K csoport, 1. forduló, Körmend-Ventspils

 

    Spíler1 TV

16.30: Kézilabda, férfi SEHA Liga, alapszakasz, Telekom Veszprém-Eurofarm Rabotnik

18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Sahtar Donyeck-Atalanta

20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Club Brugge-Real Madrid

 

    Spíler2 TV

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Dinamo Zagreb-Manchester City

20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayer Leverkusen-Juventus

 

 

december 12., csütörtök:

    M4 Sport

14.50: Kézilabda, női világbajnokság, középdöntő, Kumamoto

17.50: Úszás, rövidpályás országos bajnokság

19.45: Jégkorong, Hat Nemzet felkészülési torna, Magyarország-Japán, Budapest

 

    Duna World

17.55: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Beretta Familia Schio

 

    Sport 1

 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Los Angeles Clippers

20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ludogorec-Ferencváros

 

    Sport 2

10.00: Cselgáncs, Masters, 1. nap, Csingtao

13.45: Lóverseny, Kincsem+

19.00: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-THW Kiel

 

    Eurosport 1

13.45 és 19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, 4. nap

 

    Eurosport 2

15.00: Tenisz, Dirijah Kupa, Rijád

 

    Digisport 1

18.35: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Standard Liége-Arsenal

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Manchester United-AZ Alkmaar

 

    Digisport 2

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Getafe-Krasznodar

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Mönchengladbach-Basaksehir

 

    Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Lugano

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Rangers-Young Boys

 

Forrás: MTI