Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-09-25
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 25., szerda:

    M4 Sport

16.45: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos-Tatabánya - MOL-Pick Szeged

18.45: Kézilabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Litvánia, Érd

 

    Sport 1

19.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, THW Kiel-Meskov Breszt

 

    Sport 2

13.30: Lósport, Kincsem+

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jokerit-CSZKA Moszkva

 

    Eurosport 1

 8.25: Sznúker, kínai bajnokság

14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Nagy-Britannia, férfi időfutam

 

    Eurosport 2

13.25: Sznúker, kínai bajnokság

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Atalanta

20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

18.15: Kosárlabda, női Euroliga, selejtező, 1. mérkőzés, Aluinvent DVTK-Venezia

20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, MK Dons-Liverpool

 

    Digisport 3

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Olympique Lyon

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Reims

 

    Spíler1 TV

19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Getafe

 

    Spíler2 TV

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Atlético Madrid

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Osasuna

 

szeptember 26., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, Falco-Szombathely - BK Ventspils

19.45: Vízilabda, férfi ob I, VasasPlaket-Budapesti Honvéd

 

    Sport 1

19.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Sävehof-Sporting

 

    Sport 2

13.30: Lósport, Kincsem+

20.30: Röplabda, férfi Európa-bajnokság, elődöntő, Lengyelország-Szlovénia, Ljubljana

 

    Eurosport 1

 8.25: Sznúker, kínai bajnokság

13.10: Kerékpár, országúti világbajnokság, Nagy-Britannia, férfi junior

 

    Eurosport 2

13.25: Sznúker, kínai bajnokság

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Milan

 

    Digisport 2

 8.30 és 13.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

 

    Digisport 3

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

 

    Spíler1 TV

19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Espanyol

 

    Spíler2 TV

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Sevilla

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Alavés

 

Forrás: MTI