Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-10-30
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 30., szerda:

    M4 Sport

18.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Terrassa

19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 7. forduló, Pápa-Vasas

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Wolfsburg-RB Leipzig

20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Dortmund-Mönchengladbach

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny, Kincsem+

15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Barcelona

21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Portimonese

 

    Eurosport 1

 8.00 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 3. nap

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Atalanta

20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Chelsea-Manchester United

 

    Digisport 2

 9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen

18.15: Kosárlabda, női Euro Kupa, csoportkör, DVTK-Landes

20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Genoa

 

    Digisport 3

18.40: Tenisz, ATP-torna, Párizs

20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Arsenal

 

    Spíler 1

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Levante

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Celta Vigo

 

    Spíler 2

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Leganés

 

október 31., csütörtök:

    M4 Sport

 0.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, csoportkör, Egyesült Államok-Japán

18.45: Röplabda, férfi NB I, Kazincbarcika-MAFC

 

    Sport 1

14.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Avtomobiliszt

19.00: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Melsungen

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny, Kincsem+

15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca

20.45: Labdarúgás, portugál bajnokság, Pacos Ferreira-Sporting

 

    Eurosport 1

 7.25 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 4. nap

 

    Digisport 1

 9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen

17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, visszavágó, Partizani Tirana-Vasas Óbuda

20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-SPAL

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

 

    Spíler 1

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Osasuna

 

    Spíler 2

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Granada

 

Forrás: MTI