Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-08-23
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 23., szerda:

    M4 Sport

17.45: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Soroksár

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, Liverpool-Hoffenheim

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, FCSB-Sporting

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, CSZKA Moszkva-Young Boys

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Universiade, Tajpej, toronyugrás, női döntő

11.00: Universiade, Tajpej, vívás

12.00: Universiade, Tajpej, atlétika

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00: Universiade, Tajpej, torna

13.00: Universiade, Tajpej, úszás

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Cheltenham Town-West Ham United

 

    Digisport 2

18.55: Kézilabda, német Szuperkupa, Löwen-Kiel

20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Blackburn-Burnley

 

    Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven

 

 

augusztus 24., csütörtök:

    M4 Sport

18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása

20.00: Labdarúgás, Európa Liga, selejtező, visszavágó, Videoton FC-Partizan Beograd

 

    Sport 1

18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása

22.30: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, KalPa Kuopio-Malmö Redhawks

20.30: Röplabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Lengyelország-Szerbia

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.45: Universiade, Tajpej, műugrás, férfi 3 m, döntő

10.45: Universiade, Tajpej, műugrás, női szinkron 3 m, döntő

13.00: Universiade, Tajpej, úszás

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 6. szakasz

18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása

 

    Eurosport 2

 9.45: Universiade, Tajpej, íjászat

11.30: Universiade, Tajpej, atlétika

 

    Digisport 1

 1.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven

 

    Digisport 2

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Zürich

 

    Digisport 3

18.55: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Melsungen

 

Forrás: MTI