Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2020-02-19
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 19., szerda:

    M4 Sport

17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, MOL Fehérvár FC-Újpest

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Tottenham Hotspur-RB Leipzig

 

    Sport 1

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, középdöntő, Flensburg - MOL-Pick Szeged

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+

14.15 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Marseille

 

    Eurosport 1

14.00: Slíövészet, világbajnokság, Antholz, férfi egyéni 20 km

19.45: Atlétika, fedettpályás verseny, Lievin

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 1. szakasz

16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 1. szakasz

20.30 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United

 

    Digisport 2

19.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

 

    Spíler 2

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Atalanta-Valencia

 

február 20, csütörtök:

    M4 Sport

18.00: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szlovénia

20.00: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Dinamo Kurszk

 

    Sport 1

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Eintracht Frankfurt-Red Bull Salzburg

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+

14.15: Tenisz, ATP-torna, Marseille

17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Motor Zaporizzsja-Kielce

20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Cardiff

 

    Eurosport 1

10.35 és 13.20: Sífutás, Világkupa

15.15: Sílövészet, vb, Antholz

16.00: Sznúker

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 2. szakasz

16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 2. szakasz

20.30 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Digisport 1

11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.35: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Club Brugge-Manchester United

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Olympiakosz-Arsenal

 

    Digisport 2

18.50: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Ludogorec-Internazionale

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, AS Roma-Gent

 

    Digisport 3

18.50:  Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, CFR Cluj-Sevilla

20.55:  Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Bayer Leverkusen-FC Porto

 

Forrás: MTI