Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-09-19
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 19., szerda:

    M4 Sport

18.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújvárosi Kohász KA - FTC-Rail Cargo Hungaria

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid-AS Roma 

 

    Sport1

19.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, Flensburg-PPD Zagreb

 

    Eurosport1

15.00: Kerékpár, Giro Della Toscana

21.05: Lósport, Lovas Világjátékok, Tryon, díjugratás

 

    Digisport1

 8.50: Tenisz, WTA-torna, Kanton

16.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Fiorentina

 

    Digisport 2

 8.00, 10.30: Tenisz, WTA-torna, Tokió

16.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton

18.15: Jégkorong, szlovák liga, DVTK Jegesmedvék-Szlovákia U20

 

    Digisport 3

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul

  

     Spíler1 TV

18.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ajax Amsterdam-AEK Athén

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Viktoria Plzen-CSZKA Moszkva

 

    Spíler2 TV

18:30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Sahtar Donyeck-Hoffenheim

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Valencia-Juventus

 

 

szeptember 20., csütörtök:

    M4 Sport

13.45: Cselgáncs, világbajnokság, Baku, női 48 kg és férfi 60 kg

19.45: Labdarúgás, női Jet-Sol Liga, MTK-FTC

 

    Sport1

18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Vidi FC-BATE Boriszov

 

    Sport2

19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Minden

 

    Eurosport1

15.00: Kerékpár, Coppa Sabatini

20.10: Lósport, Lovas Világjátékok, Tryon, díjugratás

 

    Digisport1

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul

10.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton

18.35: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, PAOK-Chelsea

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Vorszkla

 

    Digisport2

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

16.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Asztana

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Leipzig-Salzburg

 

    Digisport3

 6.55: Tenisz, WTA-torna, Tokió

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Olympique Marseille-Eintracht Frankfurt

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Dudelange-AC Milan

 

Forrás: MTI