Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-08-28
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 28., szerda:

    M4 Sport

11.45: Cselgáncs, világbajnokság, Tokió, női 63 kg és férfi 81 kg

17.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Budapest, csoportkör, Magyarország-Horvátország

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, play off-kör, visszavágó, Ajax-APOEL

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny, Kincsem+

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 5. szakasz

18.05: Tenisz, US Open

 

    Eurosport 2

16.50: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-St. Étienne

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Marseille

 

    Digisport 2

18.25: Sportlövészet, olimpiai kvalifikációs világkupa, Rio de Janeiro, női légpuska

20.45: Labdarúgás, angol Ligakupa, Lincoln City-Everton

 

    Spíler1 TV

20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, play off-kör, visszavágó, Club Brugge-LASK Linz

 

 

augusztus 29., csütörtök:

    M4 Sport

11.45: Cselgáncs, világbajnokság, Tokió, női 70 kg és férfi 90 kg

17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása

19.45: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, play off-kör, visszavágó, Ferencváros-Suduva

 

    Duna World

17.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Budapest, csoportkör, Magyarország-Hollandia

 

    Sport 1

19.00: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-RN Löwen

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny, Kincsem+

17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, csoportkör, HC Pilsen-Hämeenlinna

 

    Eurosport 1

 0.00 és 19.05: Tenisz, US Open

18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 6. szakasz

 

    Eurosport 2

 0.00 és 17.35: Tenisz, US Open

15.35: Kerékpár, Tour of Germany, 1. szakasz

 

    Digisport 1

17.40, 19.40 és 21.25: Sportlövészet, olimpiai kvalifikációs világkupa, Rio de Janeiro, férfi 50 m sportpuska, női 25 m sportpisztoly és férfi 10 m légpisztoly

 

Forrás: MTI