Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-03-13
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 13., szerda:

    M4 Sport

17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-MOL Vidi FC

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayern München-Liverpool

 

    Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, világkupa-döntő, férfi lesiklás, Soldeu

11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, női lesiklás, Soldeu

16.00: Sílövészet, világbajnokság, férfi 20 km-es egyéni verseny, Östersund

 

    Eurosport 2

15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 4. szakasz

17.15: Síugrás, világkupa, selejtező, Trondheim

 

    Digisport 1

19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Alba Fehérvár-Bonn

21.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Digisport 3

17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, negyeddöntő, MAC Újbuda-Zvolen

 

    Spíler2 TV

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Barcelona-Olympique Lyon

 

 

március 14., csütörtök:

    M4 Sport

19.45: Röplabda, férfi Extraliga, Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE

 

    Sport 1

20.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Arsenal-Rennes

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avtomobiliszt-Szalavat

20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, világkupa-döntő, női szuperóriás-műlesiklás, Soldeu

11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, férfi szuperóriás-műlesiklás, Soldeu

15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz

16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

 

    Eurosport 2

13.45: Kerékpár, Tirreno-Adriatico, 2. szakasz

16.45: Sílövészet, világbajnokság, vegyesváltó, Östersund

 

    Digisport 1

 2.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

18.40: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Dinamo Kijev-Chelsea

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Internazionale-Frankfurt

 

    Digisport 2

 2.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Salzburg-Napoli

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Slavia Praha-Sevilla

 

    Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Krasznodar-Valencia

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Benfica-Dinamo Zagreb

 

    Spíler1 TV

 3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-New York Rangers

 

Forrás: MTI