Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2020-02-26
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 26., szerda:

    M4 Sport

18.00: Vízilabda, férfi ob I, UVSE-Pécs

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Real Madrid-Manchester City

 

    Sport 1

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Flensburg-Handewitt - RK Celje PL

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile

 

    Eurosport 1

11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 4. szakasz

13.55 és 19.55: Sznúker, The Players Championship

 

    Eurosport 2

11.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

23.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

 

    Digisport 1

17.40: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Braga-Glasgow Rangers

23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

 

    Spíler 2

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Olympique Lyon-Juventus

 

február 27., csütörtök:

    M4 Sport

18.45: Röplabda, női Extraliga, Kaposvár-Vasas

 

    Sport 1

15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Traktor Cseljabinszk-Metallurg Magnyitogorszk

20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutáséért, visszavágó, Manchester United-Club Brugge

 

    Sport 2

 0.30 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

20.00: Darts, Premier League, Dublin

 

    Eurosport 1

11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 5. szakasz

13.55 és 19.55: Sznúker, The Players Championship

 

    Eurosport 2

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

18.35: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, KAA Gent-AS Roma

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Arsenal-Olimpiakosz

 

    Digisport 2

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Bayer Leverkusen

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, RB Salzburg-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Basaksehir-Sporting CP

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Internazionale-PFC Ludogorec

 

Forrás: MTI