Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-12-12
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 12., szerda:

    M4 Sport

11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou

17.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Románia

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Ajax-Bayern München

 

    Sport 1

15.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Spanyolország-Norvégia

18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Svédország-Oroszország

21.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Hollandia-Németország

 

    Sport 2

18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Slovan-Dinamo Riga

 

    Eurosport 1

13.45 és 19.45: Sznúker, Skót Open

 

    Spíler1 TV

18.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Viktoria Plzen-AS Roma

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Benfica-AEK Athén

 

    Spíler2 TV

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Real Madrid-CSZKA Moszkva

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Young Boys-Juventus

 

december 13., csütörtök:

    M4 Sport

11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou

19.45: Futsal, NB I, Veszprém-Dunaferr

 

    Sport 1

18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Vidi FC-Chelsea

 

    Sport 2

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Eurosport 1

12.00: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, edzés, Val Gardena

14.00: Sílövészet, világkupa, női 7,5 km sprint, Hochfilzen

15.30 és 19.45: Sznúker, Skót Open

 

    Eurosport 2

11.00: Asztalitenisz, World Tour döntő, Incson

13.45: Sznúker, Skót Open

 

    Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, PAOK-BATE

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Olimpiakosz-AC Milan 

 

    Digisport 2

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Sevilla-Krasznodar

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Arsenal-Qarabag

 

    Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Rennes-Asztana

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Celtic-Salzburg 

 

    Spíler1 TV

 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Dallas Stars

 

Forrás: MTI