Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-03-20
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 20., szerda:

    M4 Sport

 8.30: Műkorcsolya, világbajnokság, női rövidprogram, Szaitama

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Egis Körmend-Szolnoki Olaj

 

    Sport 1

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, RN Löwen-Nantes

20.45: Labdarúgás, válogatott barátságos mérkőzés, Németország-Szerbia

 

    Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avangard-Barisz

20.45: Labdarúgás, válogatott barátságos mérkőzés, Wales-Trinidad és Tobago

 

    Eurosport 1

 9.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

15.15: Kerékpár, országúti verseny, Nokere Koerse

 

    Eurosport 2

 8.30: Műkorcsolya, világbajnokság, női rövidprogram, Szaitama

19.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

 

    Digisport 1

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Digisport 3

18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Himki Moszkva

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Olimpia Milano

 

március 21., csütörtök:

    M4 Sport

 8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi rövidprogram, Szaitama

17.45: Labdarúgás, női U17, elitkör, Magyarország-Görögország, Gyirmót

20.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Szlovákia-Magyarország, Nagyszombat

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Kazahsztán-Skócia, Asztana

18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Ciprus-San Marino, Nicosia

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Azerbajdzsán, Zágráb

 

    Sport 2

20.00: Darts, Premier League, Berlin

 

    Eurosport 1

10.45: Síugrás, vk, selejtező, Planica

16.15: Sílövészet, vk, női sprint, Oslo

18.15: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Németország-Franciaország

20.30: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

 

    Eurosport 2

 8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi rövidprogram, Szaitama

14.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

 

    Digisport 1

 0.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

 0.00 és 22.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Fenerbahce

19.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Barcelona

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Spíler1 TV

 0.10: NHL, alapszakasz, Calgary Flames-Toronto Maple Leafs

 

Forrás: MTI